Dj na imprezę

Dj na imprezę

Dj na Imprezę – kojarzy nam się z osobą, która posiada dużą ilość muzyki , sprzęt nagłośnieniowy oraz odrobinę oświetlenia w celu uatrakcyjnienia naszego przyjęcia. Dokładnie tak jest!. Dj to osoba odpowiedzialna za puszczanie muzyki na imprezach. W dzisiejszych czasach dobry DJ na imprezę to już także wodzirej, który zabawia gości, zachęca do tańca, organizuje konkursy i przeprowadza animacje. W wyposażeniu DJ-a znajduje się cała masa kolorowych gadżetów, przebrań,  przedmiotów do uatrakcyjniania przyjęć . W programie imprezy nie może zabraknąć także tematycznego bloku rozrywkowego dla dzieci. Zobacz jak wygląda moja praca.

Dj na imprezę - DJ Lama - Kamil Rzeźnik - Opolskie, Śląsk
Dj na imprezę – DJ Lama – Kamil Rzeźnik – Opolskie, Śląsk

Cieszę się, że Jesteś na mojej stronie internetowej. Oznacza to, że szukasz dobrego DJ-a na swoją niezapomnianą imprezę – bo taka ma być, prawda ?. Zapewniam Cię, że moja praca jest dla mnie największą pasją – a każda impreza to niezliczona ilość pomysłów, animacji, konkursów i przede wszystkim bardzo dobrze dobranej pod Ciebie i Twoich gości muzyki. Dzięki możliwości poporwadzenia bardzo dużej ilości imprez od 2014 roku (w tym wielu tematycznych) wyszlifowałem niemalże w 100% umiejętność doboru muzyki i zabaw dla wszystkich grup wiekowych.

Przeboje na udaną imprezę

Na prowadzonej przeze mnie imprezie nie zabraknie nigdy największych zagranicznych przebojów, takich jak: Rivers Of Babylon, Chihuahua, Billie Jean, Mambo No. 5, Highway to Hell, Twist & Shout, Rock’n’roll is king,  Lambada, Drive me crazy, You’re the one that I want, The tim of my life – oraz kilkuset innych, które mógłbym tak teraz wypisywać bez końca.

Polskie niezapomniane przeboje pozwolą nam na wspólne śpiewanie podczas imprezy, np do takich hitów jak: “Ale w koło jest wesoło” z repertuaru grupy Perfect czy “Mój jest ten kawałek podłogi” – MrZoob-a. Na liście proponowanych przebojów znajdują się zawsze: Budka Suflera, Krzysztof Krawczyk, Enej, Maanam, Maryla Rodowicz, Anna Jantar, Brathanki, Lady Pank, Lombard oraz inni wspaniali artyści i zespoły.

Obsługiwałem imprezy tematyczne takie jak: Bollywood party, Retro party, Lata 20, Lata 70 i 80, Reggae Party, Disco Polo Party, W rytmie walentynek, Disco Party, PRL Party oraz wiele innych.

Nagłośnienie i efekty specjalne

Jako profesjonalny DJ na imprezę oferuję sprzęt najwyższej klasy firm: JBL, RCF, AKG, Presonus, Yamaha, Showtec, Eurolite, Antari, American DJ. Posiadam nagłośnienie aktywne o łącznej mocy 2.800 W RMS, umożliwiające obsługę imprez na ponad 200 osób. Dla podniesienia prestiżu wydarzenia, przygotowałem również ofertę dekoracji sal przy użyciu oświetlenia. Posiadam także wytwornicę dymu, baniek mydlanych, lasery, głowice ruchome, wyrzutnie dymu imitującego wystrzał CO2 oraz masę kolorowych gadżetów do zabawiania i prowadzenia integracji podczas imprezy.

Zapraszam serdecznie do współpracy. Mogę zagwarantować, że trafiłeś/łaś na odpowiednią stronę internetową, do odpowiedniej osoby. Twoja impreza będzie niebanalna i pełna dobrej muzyki, autorskich pomysłów, ciekawych animacji i konkursów. Zapytaj o wolny termin teraz.

[contact-form-7 id=”1575″ title=”Zapytanie impreza formularz”]

(Visited 8 times, 1 visits today)