Dj na wesele częstochowa

DJ Na Wesele - Opolskie, Śląsk - DJ Lama

Dj na wesele to ja - osoba, która znakomicie wczuwa się w swoją pracę. Ta praca sprawia mi przyjemność, jest moją największą pasją. Najważniejszy dzień w życiu dla Pary Młodej musi być w pełni udany. Jako DJ spełniam wszelkie oczekiwania swoich klientów, co od początku mojej działalności w 2014 roku -  zaowocowało liczbą wielu poprowadzonych przyjęć weselnych. Nabierając doświadczenia w pracy jako DJ / Wodzirej mogę zapewnić, że Wasza impreza będzie jedyna, niepowtarzalna i wyjątkowa, inna niż wszystkie - co w głównej mierze zawdzięczam autorskim pomysłom zabaw, animacji, rekwizytów, przebrań.

Dj na wesele - Opolskie, Śląśk - DJ Lama - Animacje i zabawy

Dj na wesele - Opolskie, Śląśk - DJ Lama - Animacje i zabawyW trakcie przyjęcia weselnego najważniejszą rzeczą, która mnie wyróżnia jest odpowiedni dobór muzyki dla wszystkich uczestników uroczystości. Każdy znajdzie coś dla siebie, przy czym chętnie pobawi się na parkiecie.Stale zachęcam wszystkich gości do zabawy w taki sposób. Posiadam bardzo dużą ilość pomysłów na urozmaicenie wesela, sporą ilość rekwizytów, przebrań i peruk do organizowania wspólnych animacji. Nie organizuję zabaw z podtekstem erotycznym, niegrzecznych itp. Przygotowałem również blok zabaw i konkursów dla najmłodszych, między innymi spotkanie z bajkowymi przyjaciółmi, zabawa z chustą animacyjną, wyścigi na pompowanych zwierzakach, tańce animacyjne z Młodą Parą i nie tylko. 
Dj na wesele - Opolskie Śląsk - DJ Lama Zabawy dla dzieci

Dj na wesele - Opolskie Śląsk - DJ Lama Zabawy dla dzieciJako DJ na Wesele działam głównie na terenie województw Opolskie, Śląskie oraz Łódzkie. Istnieje możliwość poprowadzenia wesela w innym rejonie Polski.

Zadowolenie moich dotychczasowych klientów można prześledzić zaglądając do zakładki Opinie lub w serwisach takich jak: Wesele z Klasą czy na profilu w Facebook-u.

Dysponuję sprzętem najwyższej klasy producentów takich jak: AKG, Shure, RCF, Jbl, American DJ, Showtec, Light4Me, Eurolite, Yamaha zapewniając tym samym niezawodność oraz maksymalną minimalizację możliwości wystąpienia ewentualnych usterek, na które zawsze jestem przygotowany. W skład mojego sprzętu wchodzą między innymi: Konsola (mixer), Nagłośnienie aktywne, Oświetlenie (głowice ruchome, pary led, efekty led, listwy bar led), Wytwornica do dymu, Wytwornice do baniek mydlanych, Wytwornice wyrzutni dymu imitującego wystrzał CO2, Mikrofony bezprzewodowe AKG, Mikrofony przewodowe Shure. Nagłośnienie instalowane jest na specjalnych statywach firmy Athletic, a oświetlenie przymocowane do specjalnej trawersy Duratruss tworzące w całości efekt sceny, która uatrakcyjni zabawę, dzięki show świetlnemu specjalnie przygotowanemu na przyjęcia weselne.

Istnieje możliwość przygotowania prezentacji zdjęć na projektorze oraz mixu do pierwszego tańca.