Dla firm

Oferta dla Firm

W związku ze sporym zainteresowaniem firm dotyczącym obsługi imprez pod kątem technicznym (nagłośnienie + oświetlenie) jak i ich pełnej obsłudze ( konferansjer + oprawa muzyczna ), przygotowałem wiele ciekawych propozycji. Moja firma zapewni: nagłośnienie, oświetlenie, oprawę muzyczną oraz konferansjerską imprez firmowych. To jednak nie wszystko. Od kilku lat współpracuję  z wieloma firmami które dostarczają usługi: Fotobudka, Laserowy PaintBall, Dmuchane atrakcje dla dzieci, Animatorzy dla dzieci, Agencje Artystyczne organizujące spektakle muzyczne i rozrywkowe (koncerty gwiazd i kabarety na żywo), zespół biesiadny, zespół góralski (prawdziwi górale z Wisły).

Oferta dla firm - imprezy firmowe - DJ Lama - Opolskie, Śląsk
Oferta dla firm – imprezy firmowe – DJ Lama – Opolskie, Śląsk

Zorganizuj ze mną niezapomnianą imprezę firmową, pełną niespodzianek i niesamowitych atrakcji dla każdego!.

Współpracuję również z firmami, które zapewniają najwyższej jakości: catering, namioty biesiadne, lunaparki, wynajem samochodów, obsługę wyjazdów integracyjnych (zapewnienie atrakcji).

Dzięki nabytemu doświadczeniu i znajomości rynku mogą Państwo powierzyć mi organizację imprezy firmowej czy festynu od a do z.  W celu uzyskania większej ilości informacji – zapraszam do kontaktu.

Dla nieco mniejszych firm przygotowałem ofertę obsługi imprezy firmowej, w skład której wchodzi nagłośnienie, oświetlenie, obsługa wodzireja oraz konkursy i animacje – szalona zabawa do białego rana, w rytmie największych hitów wszech czasów.

Do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie starając się w 100% dopasować do wymagań klienta, jeśli trzeba doradzę i zaproponuję również coś od siebie. Wszelkie pomysły ze strony klienta realizuję z uśmiechem na twarzy i wspominam przez lata. Oferta dla firm, to pomysł na wspólne zorganizowanie niezapomnianej, wyjątkowej i jedynej imprezy w okolicy – zamkniętej lub otwartej dla wszystkich.

Jeżeli organizujecie Państwo większe przedsięwzięcie i szukacie firmy, która pomoże w organizacji, zna potrzeby na zapewnienie rozrywki będące aktualnie w trendzie, posiada wiedzę na temat organizacji imprez rozrywkowych od a do z: nagłośnienie, oświetlenie, scena, catering, namioty, obsługa muzyczna, występy na żywo, atrakcje dla dzieci, dodatki – to zapraszam serdecznie do kontaktu w celu umówienia się na spotkanie lub rozmowę telefoniczną.

Miałem przyjemność współpracować między innymi z takimi firmami jak: Velux,  PZU, Osadkowski SA, Feldman Restaurants, BrickoMarche, Urząd Skarbowy w Kluczborku, Urząd Miejski w Kluczborku.

no-repeat;center top;;

50px

(Visited 8 times, 1 visits today)