Pierwszy taniec w chmurach - ciężki dym
 

Pierwszy taniec w chmurach - ciężki dym


Kłęby gęstego, śnieżnobiałego dymu pokrywające cały parkiet lokalu w trakcie pierwszego tańca młodej pary. Wyjątkowa atrakcja na każde przyjęcie weselne. Dla wszystkich moich klientów, od sezonu 2019 - ten efekt jest zupełnie darmowy. Ogromna ilość dymu, unoszącego się bezpośrednio przy podłodze tworzy efekt tańca w chmurach.

Wyjątkowo i magicznie, może być również tuż przed oczepinami. Światła DJ-a, ciężki dym, wyrzutnie CO2 - i efekt gotowy. Pan fotograf robi piękne zdjęcia, a kamera kręci ostatnie najlepsze ujęcia, na parkiecie zostaje tylko Młoda Para. Zobacz WIDEO PONIŻEJ!

Ciężki dym skutecznie zakrywa nogi Młodej Pary niwelując stres towarzyszący podczas pierwszego tańca

 
TANIEC W CHMURACH DJ LAMA CIĘZKI DYM NA PIERWSZY TANIEC 2
Pierwszy taniec w chmurach - ciężki dym2
Taniec w chmurach cięzki dym DJ LAMA Opole Kluczbork DJ NA WESELE Kamil Rzeźnik 8
44381662_2177574318933466_8584250155539103744_n
 
taniec w chmurach ciężki dym DJ LAMA

Taniec w chmurach na wesele - ciężki dym cennik

Dla wszystkich osób które korzystają z usług DJ NA WESELE efekt ten jest GRATIS (od sezonu 2019). Osoby które chcą zamówić ciężki dym na swoje przyjęcie weselne, a nie są moimi klientami, mogą ten piękny efekt mieć podczas pierwszego tańca w dobrej cenie 450,00 zł. Należy także doliczyć transport w kwocie 1,00 zł / kilometr, w obie strony. Możliwość wynajmu wytwornicy ciężkiego dymu dotyczy województw: opolskie, śląskie, łódzkie.

Ciężki dym to także szerokie pole do popisu dla fotografów ślubnych, mogących uwiecznić wyjątkowe chwile, w wyjątkowym efektownym wydaniu. Młoda Para otrzymuje efekt który zakrywa nogi, a przy odpowiedniej obsłudze maszyny, nawet i kolan. Dzięki temu, stres jest mniejszy, bo nikt nie zobaczy ewentualnych pomyłek nowożeńców podczas tańczenia, a jest to najczęstszy powód, przez który młodzi decydują się na użycie ciężkiego dymu na pierwszy taniec. Połączmy zatem wszystko razem. Wy nie będziecie się stresować, fotograf zrobi piękne ujęcia, film wideo ukaże piękny taniec w obłokach. Czego chcieć więcej?.