fbpx
dj lama dj na wesele kluczbork opole opolskie
dj na wesele opole opolskie śląsk

Witajcie Kochani!

Cieszę się że tu jesteście. To oznacza, że szukacie nie tylko DJ-a który zapewni najlepszą muzykę na Waszym weselu, ale także Wodzireja, który zadba o to aby goście nie chcieli siedzieć przy stolikach, a szaleć na parkiecie. Zależy Wam na przyjęciu weselnym prowadzonym z klasą i mnóstwem pozytywnie odbieranych atrakcji prawda?. Dobrze trafiliście.

Pani Młoda i DJ LAMA
dj na wesele
dj na wesele kluczbork

Jestem wodzirejem z pasją!

Obsługą przyjęć weselnych zajmuję się już ponad 5 lat. Poprowadziłem ponad 200 przyjęć weselnych. Zdecydowaną większość z nich wspominam do dziś, ponieważ to nie były zwykłe przyjęcia, a istnie szalona petarda! Moim „potencjalnym klientom” wielokrotnie powtarzam, że nie robiłbym tego, gdybym miewał niezawdowolonych klientów. Jestem takim typem człowieka, który od razu by zrezygnował.  Praca jako DJ Wodzirej to moja największa życiowa pasja. To dzięki temu Wasze wesele potrwa dosłownie 10 minut – o ile wybierzecie mnie jako prowadzącego. Dlaczego 10 minut?. Ponieważ będzie się tyle działo, że braknie nam czasu!. Efektem tego będą rozmowy z rodziną i znajomymi przez kolejne tygodnie, dotyczące tego co się działo w tym wyjątkowym dniu. #ToBędzieDobreWesele

CIĘŻKI DYM NA 1 TANIEC

dj na wesele

Zabawy na weselu

Jestem człowiekiem z klasą. Dlatego nie musicie się obawiać, że podczas waszego przyjęcia zorganizuję jakąś niestosowną lub mało smaczną zabawę. Przed przyjęciem zawsze organizuję spotkanie z Młodą Parą aby ustalić przebieg przyjęcia tj. muzykę, zabawy itp. Organizuję zabawy takie jak np: Jaka to melodia  Zobacz również pozostałe propozycje zabaw.

animacje na weselu
wesele dj na wesele bańki mydlane
Zabawa weselna na 102!

Zapraszam was w iście Królewaką muzyczną ucztę - wraz z Panem Młodym, w roli Króla! Odwiedzimy wiele zakątów naszego wspaniałego świata, tańcząc i super się przy tym wspólnie bawiąc!

Festiwal Baniek Mydlanych - w sam raz na pierwszy taniec, zabawy z dziećmi, do wolnych piosenek typu "Taniec przytulaniec"

Wyjątkowe światła, podkreślające klimat podczas tańca Młodej Pary.

Bajkowe postacie w bloku zabaw dla dzieci. Chese z Psiego Patrolu lub inni w ofercie: Myszka Miki, Żółw Ninja, Kubuś Puchatek. Blok dla dzieci 40-50 min. Zabawy z chustą animacyjną, wierszyki i wspólne tańce.

Psi Patrol na Weselu!

Światła maksymalnie dopasowane do wydarzeń - spektakl świetlny, dopracowany w każdym calu. Oczepiny ze smakiem i na wesoło.

Niezapowiedziane wystepy szalenie fantastycznych artystów! Ojj będzie się działo na tym weselu bardzo wiele!

animacje na weselu

Parostatkiem w piękny rejs... wraz z Panem Młodym w roli kapitana!

Pełny parkiet gości to podstawa!

Dlaczego parkiet podczas prowadzonych przeze mnie przyjęć weselnych jest praktycznie zawsze w pełni zapełniony?. Jaka jest recepta na sukces?. Bardzo prosta. Gram tylko i wyłącznie największe hity i przeboje wszechczasów, oraz piosenki zdobywające czołowe pozycje na aktualnych toplistach najpopularniejszych stacji radiowych. Gram piosenki na życzenia, sprawdzając uwcześnie czy są „taneczne”. Jeżeli nie – puszczam je w odpowiednim momencie. Odpowiednio dobrana,  w odpowiednim momencie piosenka – staje się powodem do istnego szaleństwa na parkiecie. Uwielbiam rozbawiać gości weselnych do granic wytrzymałości. Tak by bawili się jak nigdy dotąd!.

URBAN POLSKA NOWA WIEŚ Dj Na Wesele muzyka DJ LAMA Gosia i Szymon74

Jaki jest koszt współpracy ze mną?

Wesele bez poprawin
4.500,00 PLN

Wesele z poprawinami
6.000,00 PLN

W tygodniu (poniedziałek – czwartek) zniżki nie obowiązują.

CZAS OBSŁUGI
Wesele: 12 godzin | Poprawiny: 5h | Dodatkowa godzina: 300 PLN

Co zawiera cena?

 • Profesjonalne nagłośnienie
 • Profesjonalne oświetlenie
 • Bańki mydlane
 • Prowadzenie przyjęcia jako Wodzirej
 • Dobór najlepszej muzyki pod Waszych gości
 • 50-minotowy blok zabaw dla dzieci (przebierane postacie z bajek, wierszyki, zabawa z chustą animacyjną)
 • Dojazd do miejsca przyjęcia (maksymalnie 60 km od Kluczborka 46-200)
 • Akcesoria i gadżety do zabawiania gości
 • Własne profesjonalne stanowisko DJ-skie (potrzebuję jedynie dwóch gniazdek z prądem)
 • Możliwość wykorzystania projektora i ekranu do wyświetlenia podziękowań dla rodziców lub zorganizowania KARAOKE
 • Profesjonalne podkłady KARAOKE z legalnego źródła
 • DJ z opłaconym ZAiKS-em, ZPAV-em i STOART-em

Ważne dodatkowe informacje

 1. W przypadku organizacji przyjęcia weselnego z poprawinami, Zamawiający zobowiązuje się do opłacenia noclegu  w miejscu imprezy dla DJ-a.
 2. W przypadku organizacji przyjęcia weselnego bez poprawin, powyżej 60 kilometrów od Kluczborka (46-200), Zamawiający zobowiązuje się do opłacenia noclegu w miejscu imprezy dla DJ-a.
 3. W przypadku organizacji przyjęcia weselnego powyżej 60 kilometrów od Kluczborka (46-200), należy doliczyć do ceny koszta transportu tj. 2,00 PLN / KM w obie strony.

CIĘŻKI DYM NA 1 TANIEC: 300 ZŁ - TYLKO KOSZT SAMEGO LODU (Nie pobieram opłat za użytkowanie mojej maszyny)

MAKSYMALNY CZAS TRWANIA PRZYJĘCIA: DO GODZINY 04:00

DJ na Wesele DJ Lama Wodzirej Opolskie Śląsk Prosna gościniec nad prosną Gola 21
URBAN POLSKA NOWA WIEŚ Dj Na Wesele muzyka DJ LAMA Gosia i Szymon74
dzieci na weselu dj lama
psi patrol na weselu dj lama
ciężki dym na weselu

REZERWACJA TERMINU

Rezerwacji terminu można dokonać wyłącznie poprzez podpisanie umowy i wpłacenie zadatku w kwocie 500,00 PLN. Umowę można podpisać za pomocą skanów mailowo. Spotkanie dotyczące szczegółów prowadzenia przyjęcia organizowane jest zawsze około miesiąc przed, aby wszystko było ustalone na świeżo. Oczywiście istnieje możliwość spotkania przed podpisaniem umowy, w Kluczborku.

Chusta Animacyjna na Weselu

Firmy i miejsca które polecam w ciemno!

Oczywistością jest, że dobrze dobrana obsługa przyjęcia weselnego zaczynając od lokalu, po DJ-a, fotografa i kamerzystę to recepta na sukces. Właśnie dlatego, prawodpodobnie trafiasz do mnie z polecenia. Ja równiez polecam tych, z którymi wspólpraca jest wyjątkowo przyjemna a efekty pracy FANTASTYCZNE! 

#ToBędzieDobreWesele

Taniec w ciężkim dymie
Zabawa weselna
DJ na wesele Opole

Dekoracja Światłem w dowolnym kolorze: 1500 PLN

Dekoracje Światłem Sal Ślubnych na Wesele - DJ LAMA Wodzirej Opolskie DJ Śląsk DWÓR MYŚLIWSKI HUBERTUS BRYNICA