fbpx

Dekoracje Światłem Sal Weselnych – Opolskie, Śląskie, Łódzkie

Dekoracje świetlne pozwalają na całkowitą odmianę miejsca imprezy (np. sali balowej, restauracji, hotelu podczas przyjęcia weselnego lub innego eventu). Nowoczesna technika dekoracji światłem pozwala w 100% podnieść prestiż każdego miejsca. Zmieniam wnętrza i ich architekturę w sposób wyjątkowy tworząc nastrojową mieszankę kolorów całkowicie odmieniających efekt wizualny ścian, podłóg, sufitów oraz pozostałych elementów wnętrza.

Dekoracje Światłem Sal Weselnych – Opolskie, Śląskie, Łódzkie

Dla wszystkich klientów WESELNYCH obowiązuje zniżka!.

 

Urządzenia wykorzystywane przeze mnie do dekoracji światłem:

  • reflektory PAR LED
  • belki led
  • głowice ruchome
  • skanery led
  • projektory gobo

W zależności od miejsca i jego wielkości dobierany jest sprzęt do uzyskania zadowalającego efektu.

 

Moja usługa Dekoracje Światłem obejmuje województwa: Opolskie, Śląskie, Łódzkie. Po sezonie weselnym możliwy jest również przyjazd w dalsze rejony kraju.

 

Dekoracja światłem sam - opolskie, śląskie, łódzkie

Pałac Pawłowice – Dekoracja Światłem, Realizacja 

Dwór Myśliwski „HUBERTUS” – Dekoracja Światłem, Realizacja

 

dekoracje-sal-swiatlem-dj-lama-kamil-rzeznik-opolskie-dekoracje-sal-weselnych-lodzkie-slaskie

Dekoracje Światłem Sal Ślubnych na Wesele - DJ LAMA Wodzirej Opolskie DJ Śląsk DWÓR MYŚLIWSKI HUBERTUS BRYNICA 5

dekoracje-sal-swiatlem-dj-lama-kamil-rzeznik-opolskie-dekoracje-sal-weselnych-lodzkie-slaskie23 dekoracje-sal-swiatlem-dj-lama-kamil-rzeznik-opolskie-dekoracje-sal-weselnych-lodzkie-slaskie234

 

Trendy 2018 w Dekoracji Światłem

Dzisiaj wykorzystanie technologii oświetlenia sal lub innych miejsc np. namiotów czy budynków z zewnątrz umożliwia Nam tworzenie niebanalnych scenerii. Wyjątkowa impreza, zaplanowana na 1000% może wyglądać jeszcze bardziej prestiżowo.

Paleta kolorów RGB sprawia  że możemy wybrać sobie dowolny kolor którym podświetlimy wybrane przez nas miejsce lub elementy tego miejsca. Pozostaje nam tylko otwarty umysł i wyobraźnia.

Warto się inspirować!

Właśnie dlatego przygotowałem dla Was propozycje niesamowitych realizacji jakie napotkałem w serwisie Pinterest, w światowym banku pomysłów.

Zaznaczam, iż wszystkie grafiki są wyłącznie przypięte do mojej strony w w/w serwisie i są legalnie rozpowszechniane w serwisie Pinterest gdzie dodały je osoby odpowiedzialne za daną realizację. Żadne ze zdjęć nie jest zatem skradzione, a jedynie udostępnione za pomocą odpowiedniej opcji serwisu Pinterest, który został właśnie po to stworzony, aby dzielić się tym co jest ciekawe i piękne.

Lista możliwości dekoracji światłem:

  • wewnątrz sali
  • w namiocie
  • podświetlenie budynków z zewnątrz
  • dekoracje światłem ogrodu ( wesele w plenerze )
  • oraz wiele innych ciekawych miejsc

Wszystkie realizacje, jakie znajdziesz wchodzą na mój profil w PINTEREST są możliwe do zrealizowania na Twoim Przyjęciu, weselnym lub biznesowym!. Zatem… zapraszam!

 

 

Dekoracje Światłem (kliknij w poniższy obraz aby wejść na platformę Pinterest)

 

Udało Wam się wytypować wymarzoną dekorację światłem?.

Pozostał tylko jeden krok. Skontaktujcie się ze mną abyśmy mogli stworzyć coś pięknego. W ciągu kilku godzin otrzymacie ode mnie wskazówki oraz proponowaną cenę za wykonanie zlecenia.

 

 

[pin_board url=”https://pl.pinterest.com/djkluczbork/dekoracje-%C5%9Bwiat%C5%82em-wall-light-decor/” size=”custom” image_width=”100″ board_width=”900″ board_height=”450″] Dowiedz się więcej, uzyskaj dostęp do wyjątkowych materiałów oraz powiadomienia o nowych ciekawych artykułach dotyczących planowania i organizacji przyjęcia weselnego. Wpisz adres e-mail aby się zapisać! Nie otrzymasz SPAMU nigdy!.