fbpx

Magda i Paweł: Borki Małe k. Olesna „Na Kamieniu” – Wesele na 102!

Jakiś czas temu miałem ogromną przyjemność poprowadzić uroczystość Madzi i Pawła w hotelu „NA KAMIENIU” który znajduje się w urokliwych Borkach Małych koło Olesna w województwie Opolskim. Szukasz DJ-a na wesele w Oleśnie? Zapraszam do współpracy . DJ Lama do Twojej dyspozycji!.

Wesele na 102 oznacza że zabawa była na prawdę przednia! Dziękuję i pozdrawiam wszystkich gości i oczywiście Nowożeńców wraz ze Świadkami i Rodzicami na czele.

Krótka fotorelacja:

hotel-na-kamieniu-olesno-borki-male-dj-na-wesele-kamil-rzeznik-dj-lama hotel-na-kamieniu-olesno-borki-male-dj-na-wesele-kamil-rzeznik-dj-lama2 hotel-na-kamieniu-olesno-borki-male-dj-na-wesele-kamil-rzeznik-dj-lama23 hotel-na-kamieniu-olesno-borki-male-dj-na-wesele-kamil-rzeznik-dj-lama237 magda-i-pawel-wesele-borki-male-dj-na-wesele-dj-lama-na-kamieniu-olesno magda-i-pawel-wesele-borki-male-dj-na-wesele-dj-lama-na-kamieniu-olesno2 magda-i-pawel-wesele-borki-male-dj-na-wesele-dj-lama-na-kamieniu-olesno24 magda-i-pawel-wesele-borki-male-dj-na-wesele-dj-lama-na-kamieniu-olesno245 magda-i-pawel-wesele-borki-male-dj-na-wesele-dj-lama-na-kamieniu-olesno2456

Dowiedz się więcej, uzyskaj dostęp do wyjątkowych materiałów oraz powiadomienia o nowych ciekawych artykułach dotyczących planowania i organizacji przyjęcia weselnego. Wpisz adres e-mail aby się zapisać! Nie otrzymasz SPAMU nigdy!.