fbpx

Taniec w chmurach, ciężki dym na pierwszy taniec, film

Taniec w chmurach, ciężki dym na pierwszy taniec Młodej Pary podczas przyjęcia weselnego. Piękna i wyjątkowa chwilo trwaj!

Taniec w chmurach, ciężki dym na pierwszy taniec, film. Od 2017 roku, na popularności zyskał efekt ciężkiego dymu, wykorzystywanego do ozdobienia pierwszego tańca Młodej Pary. Choć maszyny do ciężkiego dymu znane są od wielu lat, to dopiero od niedawna zaczęto produkować „w korzystnej cenie” urządzenia wytwarzające w krótkim czasie ogromną ilość ciężkiego dymu, wystarczającego na pokrycie sali na 150 osób przez co najmniej 3 – 4 minuty. Do wytworzenia ciężkiego dymu maszyna wyposażona została w grzałki, które podgrzewają odpowiednią ilość wody, do ustalonej temperatury, następnie wsypuje się do niej suchy lód i rozpoczyna wspaniały spektakl „tańca w chmurach” z udziałem Młodej Pary.

Dla tych którzy nie wiedzą czym jest suchy lód (Wikipedia):

Suchy lód – zestalony dwutlenek węgla. Jest stosowany w chłodnictwie, samodzielnie lub jako składnik mieszanin oziębiających. Otrzymywany przez rozprężanie ciekłego dwutlenku węgla, następnie może zostać formowany przez prasowanie. W warunkach normalnych suchy lód nie topi się, lecz sublimuje.

Taniec w chmurach cena

Oczywiste jest to, że ten wyjątkowy efekt podoba się niemalże wszystkim przyszłym małżonkom. W związku z tym, pierwsze pytanie brzmi: Ile kosztuje taniec w chmurach ? . Cena uzależniona jest od wielkości maszyny ( ilość potrzebnego suchego lodu), którą dobiera się do wielkości parkietu oraz długości pierwszego tańca. Ceny oscylują w granicach od 350 do 650 zł. Dobrej jakości efekt uzyskuje się przy kwocie 400 zł – i jest to niewątpliwie najczęściej stosowana cena w województwach Opolskie, Śląskie i Łódzkie.

Wszyscy moi klienci, taniec w chmurach otrzymują całkowicie za darmo, w dodatku podwójnie!.

 

Taniec w chmurach o nocnej porze

Światła, wyrzutnie dymu, zimne ognie, bańki mydlane – doskonale komponują się z ciężkim dymem. Dlaczego zatem nie wykorzystać tego doskonałego arsenału do kolejnego, wyjątkowego tańca w chmurach ?. Zobaczcie tylko, jaki efekt można uzyskać tańcząc po zmroku, jedynie przy światłach DJ-a czy zespołu muzycznego:

 

Taniec w chmurach cięzki dym DJ LAMA Opole Kluczbork DJ NA WESELE Kamil Rzeźnik

 

Taniec w chmurach cięzki dym DJ LAMA Opole Kluczbork DJ NA WESELE Kamil Rzeźnik 8

 

TANIEC W CHMURACH DJ LAMA CIĘZKI DYM NA PIERWSZY TANIEC

 

Taniec w chmurach, ciężki dym na pierwszy taniec, film

 

 

TANIEC W CHMURACH DJ LAMA CIĘZKI DYM NA PIERWSZY TANIEC 2

 

Ciężki dym na pierwszy taniec Młodej Pary – zdjęcia

Za udostępnienie zdjęć dziękuję serdecznemu koledze z branży: Tomasz Michalak Fotografia i polecam gorąco!. Podziękowania należą się również Iwonie i Kajetanowi za możliwość udostępnienia zdjęć – dziękuję!.

A teraz spójrzcie, jak wyjątkowy jest pierwszy taniec młodej pary z wykorzystaniem ciężkiego dymu.

 

Taniec w chmurach cięzki dym DJ LAMA Opole Kluczbork DJ NA WESELE Kamil Rzeźnik 2

 

Taniec w chmurach cięzki dym DJ LAMA Opole Kluczbork DJ NA WESELE Kamil Rzeźnik 3

 

Taniec w chmurach, ciężki dym na pierwszy taniec, film

 

Taniec w chmurach cięzki dym DJ LAMA Opole Kluczbork DJ NA WESELE Kamil Rzeźnik 4

 

Taniec w chmurach cięzki dym DJ LAMA Opole Kluczbork DJ NA WESELE Kamil Rzeźnik 5

 

Taniec w chmurach cięzki dym DJ LAMA Opole Kluczbork DJ NA WESELE Kamil Rzeźnik

 

 

Taniec w chmurach film

Zapraszam serdecznie do obejrzenia krótkiego filmu z pierwszego tańca w chmurach, który odbył się w restauracji „U Wąsińskich” w Świerczach koło Olesna w województwie Opolskim.


 

Ciężki dym na pierwszy taniec – jak zamówić ?

Jeżeli zależy Wam na niepowtarzalnym efekcie przy pierwszym tańcu, jakim są niewątpliwie ogromne ilości kłębów śnieżno białego dymu tuż przy nogach – napiszcie do mnie klikając w zakładkę Kontakt lub poprzez znajdujący się na dole wpisu formularz.

Dużo Młodych Par wybiera taniec w chmurach, choćby dlatego, że zakrywa on stopy i nie widać ewentualnych pomyłek podczas tańczenia. To kolejna doceniona zaleta ciężkiego dymu. Dym jest bezzapachowy, niealergiczny, znika bez śladu – i co najważniejsze nie powoduje uszkodzeń czegokolwiek na parkiecie i w całej restauracji! Wszelkie informacje od właścicieli lokali typu: dym brudzi firanki, powoduje awarię urządzeń (klimatyzacji), brudzi, osiada na jedzeniu – to totalny absurdI chociaż od razu myślimy – „jak to ciężki dym do klimatyzacji!!?” czy „na jedzeniu !!?” – to niestety, z takimi bzdurami mamy do czynienia. Wówczas, niestety  takie błędnie myślące osoby trzeba edukować, lub próbować wytłumaczyć. Wiele osób ma z tym problem, nic bardziej mylnego!.

 

 

WZRUSZAJĄCY PIERWSZY TANIEC

Cena za usługę dla osób nie korzystających z obsługi muzycznej: DJ NA WESELE wynosi 450,00 zł (nie uwzględnia kosztów dojazdu).

Napiszcie do mnie!

[contact-form-7 id=”1990″ title=”Ciężki Dym zapytanie”]

 

Dowiedz się więcej, uzyskaj dostęp do wyjątkowych materiałów oraz powiadomienia o nowych ciekawych artykułach dotyczących planowania i organizacji przyjęcia weselnego. Wpisz adres e-mail aby się zapisać! Nie otrzymasz SPAMU nigdy!.