fbpx

Muzyka w trakcie przerw na weselu – ciekawe propozycje

Chyba nikt z Nas nie lubi dźwięku uderzających o talerze sztućców podczas spożywania weselnego obiadu, tuż przed wspaniałą zabawą do białego rana. W prawdzie nie jesteśmy w stanie tych dźwięków wyeliminować całkowicie, ale możemy umilić sobie i gościom czas podczas spożywania posiłu poprzez dodanie tła muzycznego, w odpowiednim zestawieniu.

Muzyka do obiadu weselnego

Osobiście proponuję muzykę instrumentalną, łagodną – coś z jazzu, ewentualnie covery instrumentalne grane np. na saksofonie lub fletni pana. Oto kilka propozycji ode mnie:

 • New York Jazz Lounge – Bar Jazz Classics
 • Smooth Jazz Chillout Lounge
 • The Best Of Leo Rojas
 • 80s Music Hits, Sax

Oczywiście nie każdemu spodoba się takie tło muzyczne w trakcie przerwy weselnej. Można wybrać również coś bardziej skocznego, na przykład:

 • Best of Gramatik
 • Orrin Monro – Parov Stelar Mix
 • Hip Hop ’ Funk ’ Jazz – Ours Samplus
 • FUNKY Instrumental Music
 • Instrumental House Music

Piosenki w przerwie zabawy weselnej to tak zwana „Muzyka do kotleta”.

Osobiście osatnimi czasy, często w trakcie przerw umilam gościom weselnym czas puszczając bardzo ciekawe interpretacje znanych hitów w stylu Reggae, przygotowane pod nazwą Vintage Reggae. Są nie tylko doskonale zaaranżowane i nagrane, ale przede wszystkim miło odbierane przez weselników. Niejednokrotnie podczas wesela pada pytanie do mnie: Jak się nazywa ta piosenka którą puszczał Pan w przerwie?.

Jeżeli chcesz posłuchać VINTAGE REGGAE kliknij TUTAJ.

Muzyka w tle podczas posiłków na weselu jest potrzebna, właśnie dlatego postanowiłem o tym nieco więcej napisać powyżej, i dać swoje sprawdzone propozycje. Mam nadzieję że co nieco z nich przypadnie Ci do gustu, a hałaśliwe sztućce nie będą przeszkadzały w trakcie spożywania weselnych posiłków. Życzę smacznego i szampańskiej zabawy do białego rana!.

Wszystkie moje propozycje możecie przesłuchać tutaj: Muzyka na przerwę w trakcie wesela

Muzyka w przerwach wesela - opinie
Sending
User Review
4.5 (16 votes)

3 komentarze do “Muzyka w trakcie przerw na weselu – ciekawe propozycje”

 1. Tak. Poruszyłeś bardzo ważny temat, osobiście nei wyobrażam sobie aby w trakcie przerwy na moim weselu gdy wszyscy goście jedzą posiłek, słychać było jedynie traski sztućców. Muzyka w przerwach jest ważna, a wybór instrumentalnej – powiem że mnie zainspirowałeś. Dzięki!

  Odpowiedz

Dodaj komentarz