fbpx

DJ czy orkiestra na wesele?.

DJ czy orkiestra na wesele?.

DJ czy orkiestra na wesele?. Rodzice chcą orkiestrę! Kochani!. Wielu Parom nasuwa się podczas planowania swojego ślubu jakże trudne pytanie „Dj czy orkiestra?”.

Rodzice chcieliby zespół muzyczny, młodzi zastanawiają się nad DJ-em i jest zgrzyt. Co zrobić?. Jakie są różnice?. Jak przekonać rodziców jeśli chcemy DJ-a na swoim weselu?.

 

DJ czy orkiestra na wesele?. Rodzice chcą orkiestrę!

Wielokrotnie prowadziłem przyjęcia dla par , których rodzice od samego początku gdy tylko dowiedzieli się, że ich dzieciom wesele poprowadzi „DJ”, to do samego przyjęcia byli na „Nie” i obawiali się tego co zobaczą, jak wypadnie ta bardzo ważna impreza. W rezultacie, po każdym przyjęciu byli bardzo zadowoleni. I tutaj od razu odpowiem na pytanie: Dlaczego, jaka jest recepta na zadowolenie Naszych rodziców, niechętnych do wesela z DJ-em?

DJ NA WESELU gra dla każdego!

Rodzice usłyszeli największe hity wszech czasów, piosenki do których tańczyli niejednokrotnie (między innymi na weselach z zespołem muzycznym czy na dancingach): Moje jedyne marzenie, Kawiarenki, Parostatek, Rivers of Babylon, Cherry Cherry Lady, Living next door to Allice itd.

Ponadto: DJ zachęcał wszystkich do tańca, organizował zabawy, integrował wszystkich w taki sposób,  że chętnie wychodzili na parkiet, utrzymywał stały kontakt z gośćmi i zaskakiwał Nas pozytywnie przez cały czas trwania przyjęcia. W rezultacie, my rodzice: JESTEŚMY W SZOKU.

 

Czytasz artykuł: DJ czy orkiestra na wesele?.

Dlaczego rodzice nie chcą DJ-a na Weselu?

  • Nie gra na żywo
  • DJ jest od grania w dyskotece a nie na weselu
  • Jak jedna osoba może poprowadzić wesele ?

Dobry DJ jest lepszy od nie jednej kapeli

  • Może i nie gra na żywo, ale ma możliwość zabawiania do dowolnej piosenki, co w przypadku zespołów muzycznych nie jest możliwe. Ciężko jest zagrać każdą piosenkę o którą poprosimy, w dodatku na żywo. Nowe utwory jak i te bardzo stare nie zawsze są w repertuarze zespołu muzycznego. DJ zawsze może je odtworzyć, jeśli tylko chce.
  • DJ który gra w dyskotece to zupełnie coś innego niż DJ prowadzący przyjęcie weselne. W dyskotece się mixuje, na weselu prezentuje największe hity wszech czasów oraz przeboje nowe do których wszyscy chętnie zatańczą.
  • Gwarantuję Państwu, jedna osoba może zrobić tak dobre wesele, że będziecie w głębokim szoku. Wystarczy jedynie trafić na osobę która jest DJ-em i Wodzirejem, a więc zabawia gości, organizuje animacje, konkursy i jest aktywna zarówno poprzez pracę z mikrofonem jak i obecność na parkiecie. Dobry DJ na wesele to także WODZIREJ. Przeglądając stronę internetową czy facebooka firmowego DJ-a który oferuje prowadzenie przyjęć weselnych, łatwo zauważyć z kim mamy do czynienia. Warto zapoznać się z opiniami par młodych które korzystały z jego usług.

Czytasz artykuł: DJ czy orkiestra na wesele?.

SŁABA ORKIESTRA MOŻE ZEPSUĆ IMPREZĘ TAK SAMO JAK ŹLE WYBRANY DJ NA WESELE.

Jak wybrać dobrego DJ-a  na wesele?

DJ czy orkiestra na wesele?.

Zachęcam do śledzenia facebook-a firmowego, spotkanie w celu rozmowy, przeglądnięcia materiałów ślubnych oferowanych przez DJ-a, zapoznanie się z ofertą cenową i opiniami w internecie. Dobry DJ cały czas rozwija swój repertuar, posiada gadżety do przebierania gości, dba o swój wizerunek. Należy również wiedzieć, że wbrew Naszemu przekonaniu: Dobry DJ na Wesele to nie TANI DJ.

Dowiedz się więcej, uzyskaj dostęp do wyjątkowych materiałów oraz powiadomienia o nowych ciekawych artykułach dotyczących planowania i organizacji przyjęcia weselnego. Wpisz adres e-mail aby się zapisać! Nie otrzymasz SPAMU nigdy!.
Sending
User Review
5 (6 votes)