fbpx

Jak wybrać DJ-a na swoje Wesele. Czy iść w ciemno?

Organizujecie swoje wymarzone Wesele. W dodatku robicie to po raz pierwszy. Nic dziwnego, że możecie mieć problem z wyborem odpowiedniego DJ-a, o ile Wasz wybór nie padnie na kapelę. Skoro czytasz ten wpis, sądzę, że chcesz bawić się w rytmie największych hitów w oryginalnych wersjach muzycznych – lub jesteś z konkurencji :). Nie mniej jednak, chciałbym podpowiedzieć w dzisiejszym wpisie jak wybrać odpowiedniego DJ-a na swoje wesele. To nie wszystko!. Odpowiem również na bardzo ważne pytanie: czy można wybierać DJ-a na wesele w ciemno ?.

foto. Maciej Knapa

Krok pierwszy: sprawdź wyszukiwarkę Google na frazy „DJ na Wesele”

Jeżeli nie masz pojęcia o marketingu, pozycjonowaniu, reklamach ppc itd. musisz wiedzieć, że aby wyświetlać się wśród milionów wyników jakie serwuje nam wyszukiwarka google na podane frazy, często trzeba się nieźle nagimnastykować, posiadać wiedzę z tego zakresu, lub po prostu korzystać z usług agencji marketingowych. To wiąże się z kosztami, miesięcznymi w wysokości uzależnionej od fraz, ich popularności i trudności w wypozycjonowaniu, koszcie za kliknięcia (w przypadku cpc) itd. Chodzi o to, że na pierwszych miejscach znajdziesz firmy i osoby które zajmują się obsługa przyjęć weselnych zawodowo. A to świadczy już o tym, że mamy dostęp do pierwszych ciekawych ofert od DJ-i którzy znają się na tym co robią.

Zatem, jeżeli jesteś z Krakowa, lub np. Wrocławia, wpisz w wyszukiwarkę takie oto frazy:

  • dj na wesele kraków
  • dj na wesele małopolskie
  • dj na wesele wrocław
  • dj na wesele dolnośląskie
  • wodzirej na wesele (miejscowość / województwo)

Przykładowo, dla frazy „dj na wesele wrocław” mamy około 742 000 wyników. Na początku listy wyświetlają się reklamy płatne oznaczone małym przyciskiem „Reklama”. Każdy właściciel strony zapłaci za każdym razem, gdy Ty klikniesz w tę reklamę – czyli przejdziesz na jego stronę internetową. Nie są to tanie reklamy, a więc trzeba mieć na nie budżet aby wyświetlać się przez cały czas. To również świadczy o tym, że ktoś zajmuje się tym zawodowo – skoro wykorzystuje profesjonalne kampanie reklamowe. Sprawdź pierwsze dwie strony wyników w google, odwiedź strony internetowe dj-i, poproś o oferty i przejdź do kroku drugiego.

foto. Anna Radziejewska

Krok drugi: Opinie w social mediach i branżowych serwisach

Po kroku pierwszym, mając już oferty od znalezionych w wyszukiwarce google DJ-ów na wesele, możesz mieć mały misz masz w głowie. Oferty są ciekawe, obszerne, nie wiadomo którą wybrać. Z pomocą przychodzą social media i portale ślubno-weselne. Sprawdź opinie na facebook-u, dział Recenzje. BARDZO WAŻNA INFORMACJA! Facebook nie pozwala na usuwanie niekorzystnych dla właściciela fanpage-a komentarzy. Można to zrobić tylko i wyłącznie przedstawiając dowody na to, iż ktoś zwyczajnie próbuje Cię oczernić. Zatem – jest to rzetelne źródło informacji na temat DJ-a na wesele, i jakości wykonywanych przez niego usług. Warto poświęcić pół godziny aby przeczytać ich jak najwięcej. To pomoże w podjęciu odpowiedniej decyzji.Tak samo działają najlepsze portale weselne. Polecam Ci Wesele z Klasą, które cieszy się ogromna popularnością. Te dwa miejsca: recenzje na fb i portal ślubny wystarczą w zupełności. Są także inne portale, ale musisz zwracać uwagę na to, co można w nich kupić – jakie funkcjonalności są sprzedawane :). Niekiedy nie trudno jest napisać sobie samemu kilka recenzji.

Nie wspomniałem jeszcze o opiniach w Google które wyświetlają się po wpisaniu nazwy DJ-a. Przetestuj i wpisz „DJ Lama„. Zobaczysz:

Dlaczego na FB mam ponad 80 opinii a w Google 17?. Nie każdy ma pocztę na gmail-u, a ta wymagana jest w przypadku chęci wyrażania opinii na temat firm znajdujących się w wyszukiwarce. Poza tym, ludzie przyzwyczaili się do facebook-a i w pierwszej kolejności pomyślą właśnie o tej platformie. Nie mniej jednak – tutaj także nie da się usunąć bez podania dowodu na przedstawianie nieprawdziwych informacji. To także rzetelne źródło opinii a temat firm!

Krok trzeci: PODEJMIJ DECYZJĘ W CIEMNO lub wybierz sprawdzonego DJ-a na swoje Wesele

Myślę że udało mi się przedstawić sposób na maksymalne zminimalizowanie stresu jakim jest wybór DJ-a na wesele, w przypadku gdy nie masz nikogo z polecenia. Osobom, które mają kontakty do DJ z polecenia od znajomych czy rodziny również zalecam, aby sprawdzili opinie, zebrali oferty i wybrali najlepszą pod siebie.

I na koniec – WYBÓR W CIEMNO – ale po zastosowaniu pierwszych dwóch kroków o których napisałem powyżej skutkuje….. :

DJ NA WESELE OPOLSKIE OPOLE DJ LAMA WODZIREJ POLECANY DJ NA WESELE OPINIE
DJ NA WESELE OPOLSKIE OPOLE DJ LAMA WODZIREJ POLECANY DJ NA WESELE OPINIE
DJ NA WESELE OPOLSKIE OPOLE DJ LAMA WODZIREJ POLECANY DJ NA WESELE OPINIE
DJ NA WESELE OPOLSKIE OPOLE DJ LAMA WODZIREJ POLECANY DJ NA WESELE OPINIE
DJ NA WESELE OPOLSKIE OPOLE DJ LAMA WODZIREJ POLECANY DJ NA WESELE OPINIE

SPRAWDŹ POZOSTAŁE OPINIE

POZNAJ MOJA OFERTĘ

ILE KOSZTUJE DJ NA WESELE?

Dowiedz się więcej, uzyskaj dostęp do wyjątkowych materiałów oraz powiadomienia o nowych ciekawych artykułach dotyczących planowania i organizacji przyjęcia weselnego. Wpisz adres e-mail aby się zapisać! Nie otrzymasz SPAMU nigdy!.
Jak wybrać dj na swoje wesele?
Sending
User Review
5 (10 votes)