fbpx

KARAOKE na Weselu: Czy warto i kiedy ?.

KARAOKE na Weselu: Czy warto i kiedy ?.

KARAOKE na Weselu: Czy warto i kiedy ?. Na to pytanie jednoznacznej odpowiedzi niestety nie znajdziemy. Wszystko zależy bowiem od tego jakich mamy gości na swojej imprezie weselnej.

Jest to na pewno bardzo fajna atrakcja na wesele. Pan Młody może zaśpiewać żonie – i na odwrót. Rodzice swoim dzieciom itd. Cała rodzina może miło wspominać tę atrakcję, do której nie mają częstego dostępu. W mojej ofercie KARAOKE jest zawsze darmowe.

 

KARAOKE na Weselu: Czy warto i kiedy ?. DJ LAMA podpowiada
KARAOKE na Weselu: Czy warto i kiedy ?. DJ LAMA podpowiada

 

Rodzinne Karaoke to coś innego niż zwykła impreza Karaoke

Bywają osoby które mimo predyspozycji do śpiewu nie bardzo chcą się prezentować np. przed rodziną. Są też tacy którzy wiedzą że nie potrafią śpiewać i boją się np. kompromitacji. Twoi goście mogą negatywnie odebrać próbę przeprowadzenia KARAOKE nawet przez najlepszego wodzireja na świecie. Wszystko zależy od nastawienia, chęci dobrej zabawy – umiejętności wówczas nie są pierwszoplanowe. Ważne aby po prostu dobrze się bawić. PAMIĘTAJ! Nigdy nie wolno organizować Karaoke na siłę. Jeśli widzisz że goście wychodzą do mikrofonu pod wpływem Dj-a / Wodzireja ale niechętnie (np po długich namowach i brawach gości, zachęcie od Młodej Pary) to warto przerwać tę zabawę.

 

 

Czasami ciężko przerwać KARAOKE na weselu.

Bywają goście którzy bardzo dobrze bawią się podczas karaoke. Występują pojedynczo, w grupach – i mogą odśpiewywać piosenki od a do z – nawet losowane przez komputer, cały czas świetnie się przy tym bawiąc. Z odrobiną świateł, dymu można stworzyć klimat sceny i występu artystycznego.

Gdy rozśpiewani goście ani widzą zaprzestać dobrej zabawie, warto KARAOKE podzielić na kilka części. Najlepiej po 45 minut każda. Z doświadczenia Wiem że takie karaoke dla rozśpiewanych gości warto podzielić na 2 do 4 części. Trzeba pamiętać jednak także o gościach którzy chcą potańczyć. W prawdzie mogą do piosenek KARAOKE ale to nie to samo.

 

 

Kiedy warto przeprowadzić zabawę KARAOKE podczas wesela ?

Najlepszą porą będzie wieczór – około 21:00 – 22:00 kiedy goście są już roztańczeni na całego. W trakcie jednaj z przerw obsługa od strony muzycznej Twojego przyjęcia przygotowuje projektor, ekran, mikrofony i listy proponowanych utworów – a następnie rozpoczyna się SHOW, bo to co się wydarzy to musi być prawdziwe SHOW!.

 

 

Jakie utwory KARAOKE na weselu ?

Przygotowałem listę piosenek KARAOKE które zawsze sprawdzają się podczas wesel, imprez firmowych oraz prywatnych. Jest to ponad 400 propozycji. Na liście może brakować najnowszych przebojów które są aktualnie na topie – ale ich także na pewno nie zabraknie. Utwory które posiadam są wysokiej jakości dźwiękowej.

 

 

Lista utworów Karaoke DJ LAMA

[pdf-embedder url=”https://www.djlama.pl/nowa/wp-content/uploads/2018/03/Lista-Utworów-Karaoke-DJ-Lama.pdf” title=”Lista Utworów Karaoke – DJ Lama”] Dowiedz się więcej, uzyskaj dostęp do wyjątkowych materiałów oraz powiadomienia o nowych ciekawych artykułach dotyczących planowania i organizacji przyjęcia weselnego. Wpisz adres e-mail aby się zapisać! Nie otrzymasz SPAMU nigdy!.
Sending
User Review
5 (5 votes)