fbpx

DJ Na Wesele CENA – Ile kosztuje DJ na weselu?

A więc stało się to na co część z Was długo czekała. Ciekawość zżera bowiem dziesiątki jak nie setki osób, ile to szanowny Pan DJ & Wodzirej Weselny pobiera opłaty na prowadzenie przyjęcia weselnego. Oczywiście nie mówimy tu o DJ-u Lamie!. Kochani!. W dzisiejszym wpisie postarałem się zasięgnąć informacji dużo dalej i szerzej. Z tego wpisu dowiecie się, jakie są ceny na 2020 i 2021 rok za obsługę weselną przez DJ-ów w województwach Opolskim, Śląskim, Małopolskim, Mazowieckim, Dolnośląskim i Łódzkim. Oczywiste jest że ceny mogą się nieznacznie różnić – zależy to bowiem od oferty i indywidualnej wyceny każdego z nas (Dj Na Wesele :) ). Przeglądając internet widzę, że ceny są podobne również w pozostałych województwach. Rozwińmy temat jednak dość szeroko! Zaczynamy?.

dobry dj na wesele opole
foto. Foto-Zibi Studio

Od czego zależy ile zapłacę za DJ-a na wesele?

Na pierwszy strzał bardzo często pojawiające się pytanie wśród potencjalnych klientów – czyli Par Młodych. Ile trzeba zapłacić za DJ na wesele?. Od czego to zależy?.A no od tego, co dany DJ ma w swojej ofercie, często podzielonej na różne pakiety. Cena uzależniona jest również od jakości świadczonych usług. Ma na to wpływ ilość lat działalności, klientów oraz zaplecza. Szanowni DJ-e rozpisują swoje oferty na czynniki pierwsze, dorzucając extra płatne dodatki (np. dym na 1 taniec), pakiety ( np. z przebraniami, gadżetami, pirotechniką lub bez), usługi dodatkowe (fotobudka, napis love) itp, itd. Niektórzy mają jedną ceną. Czasami ciężko się w tym wszystkim połapać. A co dopiero wybrać odpowiednią osobę, która poprowadzi dla Nas to wyjątkowe wydarzenie!! Czym się kierować, która cena jest adekwatna do oferty i poziomu świadczonych usług, kogo wybrać…. świadomie, i z pewnością dokonania dobrego wyboru. Na pewno pomocne będą Wam opinie w Social Mediach (facebook) oraz portalach branżowych (np. Wesele z klasą). Warto robić rozeznanie u każdego poleconego DJ-a na wesele przez znajomych czy rodzinę. W momencie zapoznania się z kilkoma ofertami, szybko zaczniecie się orientować w temacie: kto, co, jak, gdzie.

Poznajcie przykładowe pakiety oferowane przez DJ-i w ofertach które otrzymujecie mailowo lub telefonicznie.

Dj z Krakowa: prowadzenie wesela, nagłośnienie, oświetlenie, dojazd na miejsce w cenie 3.500,00 zł za jeden dzień, 12 godzin pracy od wejścia młodej pary na salę .

Dj z Katowic: prowadzenie wesela, nagłośnienie, oświetlenie, dojazd na miejsce w cenie 2.500,00 zł za jeden dzień, 12 godzin pracy od wejścia młodej pary na salę. Dodatkowo płatne: ciężki dym na pierwszy taniec, bańki mydlane, fotobudka, pirotechnika do wjazdu tortu weselnego.

Dj ze Śląska: prowadzenie wesela, nagłośnienie, oświetlenie, dekoracja sali światłem led, wytwornica ciężkiego dymu do 1 tańca, pirotechnika, animacje dla dzieci, wytwornica baniek, gadżety dla gości w cenie 4.500,00 zł za jeden dzień, 12 godzin pracy od wejścia młodej pary na salę.

Dj z Opola: prowadzenie wesela, nagłośnienie, oświetlenie, gadżety, wytwornice dymu ciężkiego na pierwszy taniec, bańki mydlane, dojazd na miejsce w cenie 4.500,00 zł za jeden dzień, 12 godzin pracy od wejścia młodej pary na salę.

Dj ze Śląska: prowadzenie wesela, nagłośnienie, oświetlenie, program animacyjny dla dzieci, bańki mydlane, ciężki dym na pierwszy taniec, gadżety, nagłośnienie, oświetlenie, oświetlenie dekoracyjne ścian LED w cenie 4.500,00 zł za jeden dzień, 12 godzin pracy od wejścia młodej pary na salę. Dodatkowo płatne: napis LOVE, fotobudka, pirotechnika do tortu.

Dj z Warszawy: prowadzenie wesela, nagłośnienie, oświetlenie, dekoracja sali światłem led w cenie 3.000,00 zł bez dojazdu do miejsca imprezy, dodatkowo płatne: ciężki dym na 1 taniec, efekty pirotechniczne, oświetlenie sali z zewnątrz, akordeonista, saksofonista, podświetlane litery typu LOVE.

Dj ze Śląska: prowadzenie wesela, nagłośnienie, oświetlenie, program animacyjny dla dzieci, bańki mydlane, rekwizyty i gadżety, wytwornice dymu CO2, projektor i ekran do podziękowań dla rodziców w cenie 5.500,00 zł za jeden dzień, 12 godzin pracy od wejścia młodej pary na salę. Dodatkowe usługi: saksofonista, ciężki dym na pierwszy taniec, oświetlenie dekoracyjne ścian led.

Dj z Wrocławia: prowadzenie wesela, nagłośnienie, oświetlenie, z dojazdem do 50 km w cenie 3.600,00 zł za jeden dzień, 12 godzin pracy od wejścia młodej pary na salę. Dodatkowe usługi: dekoracja światłem led ścian, napis love, ciężki dym na pierwszy taniec, saksofonista.

Dj z Warszawy: prowadzenie wesela, nagłośnienie, oświetlenie, dojazd do miejsca imprezy nieodpłatnie w cenie 5.000,00 zł. Dodatkowe usługi: wokalista, saksofonista, skrzypce, napis LOVE, dekoracja sali światłem led, fotobudka.

Dj z Wielunia: prowadzenie wesela, nagłośnienie, oświetlenie, dojazd do 70 km nieodpłatnie, program zabaw dla dzieci, gadżety, bańki mydlane w cenie 3.500,00 zł za jeden dzień, 12 godzin pracy od wejścia młodej pary na salę. Dodatkowe usługi: ciężki dym na pierwszy taniec, napis love, fotobudka, pirotechnika, saksofonista.

Dj z Kluczborka: prowadzenie wesela, nagłośnienie, oświetlenie, dojazd 100 km w cenie, ciężki dym na pierwszy taniec, sprzęt do projekcji wideo (podziękowania dla rodziców), program animacyjny dla dzieci, wyrzutnie dymu CO2, stroje i gadżety, wokalista, bańki mydlane w cenie 4.000,00 zł za jeden dzień, 12 godzin pracy od wejścia młodej pary na salę. Dodatkowe usługi: dekoracja ścian sali led.

dobry dj na wesele Opole
foto. Foto-Zibi Studio

Konieczne, dodatkowe koszta

Do powyższych cen nierzadko należy dopisać koszt dojazdu w obie strony powyżej 50 km od miejsca zamieszkania DJ-a, a także nocleg w przypadku odległości większej niż np. 70 km czy wesela z poprawinami.

Jak widać, dla jednego DJ-a pakiet zabaw dla dzieci to normalka, natomiast drugi dorzuca go jako dodatkowo płatny. Podobnie jest w przypadku ciężkiego dymu na pierwszy taniec czy dekoracji światłem led sali weselnej.

Ile kosztują dodatkowe usługi DJ-a na Wesele?

Państwo Młodzi chcąc mieć wesele na wypasie, często decydują się na całą masę atrakcji czy usług dodatkowych. Poniżej przybliżę Ci ich koszt. Oczywiście są to ceny orientacyjne, aczkolwiek wysoce prawdopodobne.

  • Saksofonista, Wokalista, Skrzypce, pozostali instrumentaliści: od 500 do 1200 zł / 1-2h pracy ( np. występ Wiolonczelistki w okolicach Krakowa to koszt 1.000,00 zł za 45 minut )
  • Napis LOVE, MIŁOŚĆ itp: od 250 do 700 zł
  • Ciężki dym na pierwszy taniec: od 400 do 650 zł
  • Dekoracja ścian sali LED: od 300 do 1500 zł
  • Fotobudka: od 450 do 800 zł / 2-4 h
  • Pirotechnika: od 200 do 600 zł / w zależności od ilości materiałów

Skąd mogę wiedzieć jakie są ceny za DJ-a na Wesele ?

A no mogę :). Mam przecież kolegów po fachu, a wiadomo, od słowa do słowa – zawsze gdzieś pomiędzy pada pytanie „To ile bierzesz za wesele„. Wszystko staje się jasne. Nie trzeba szukać sposobu na otrzymanie oferty konkurencji. Dodatkowo, są grupy na Facebooku, fora dyskusyjne na których Pary Młode bardzo chętnie udzielają informacji ile zapłacili za DJ-a na wesele, podając przy tym link do jego strony. Z resztą, sami zobaczcie:

ile kosztuje dj na wesele

Mógłbym wrzucić takich screenów ze dwadzieścia. Ale nie o tym miał być ten wpis.

NAJWAŻNIEJSZA JEST JAKOŚĆ ŚWIADCZONYCH USŁUG!

Można się sprzeczać i plotkować – Kur…. ale ten DJ jest drogi. Można omijać dziesiątki ofert na prawdę fajnych ludzi, którzy potrafią na maxa rozkręcić imprezę weselną, tylko dlatego że ich cena to 1.800,00 albo 2.000,00 zł (bo dopiero zaczynają i nie znają rynku) gdy olśniewająca dobrym wizerunkiem konkurencja z tzw. wyższej (marketingowo) półki bierze 4-5 tys. złotych. Z mojego doświadczenia i obserwacji wynika, iż żaden DJ który za obsługę wesela (prowadzenie w bardzo fajny sposób) bierze powyżej 3.000,00 zł, nie jest osobą początkującą (nie umniejszając nikomu!) i cena ta świadczy już o doświadczeniu w prowadzeniu wesel. Druga sprawa – OPINIE, OPINIE i jeszcze raz OPINIE!. Na facebooku Ja jako właściciel strony nie mogę bez podstawy usunąć opinii. Jest to zatem rzetelne źródło wiedzy o osobach które bierzecie pod uwagę.

Chcesz się dobrze bawić, nie stresować, DJ ma być showman-em z ogromną ilością pomysłów, gadżetów, atrakcji, animacji itp itd. ?. MUSISZ LICZYĆ SIĘ Z KOSZTAMI.

Chcesz się dobrze bawić, w rytmie świetnych przebojów, bez licznych udogodnień i fajerwerków?. MOŻESZ OSZCZĘDZIĆ NA MUZYCE .

Musicie wiedzieć czego oczekujecie. Przeglądać oferty, porównywać – sprawdzać filmiki i oglądać relacje zdjęciowe, czytać opinie w social mediach i w portalach branżowych. Każdy DJ na Wesele ceni się indywidualnie. Warto korzystać z usług DJ-i których polecają Wam znajomi, bo są oni sprawdzeni. Ja bym nie polecił byle kogo, zwłaszcza w tak wyjątkowym temacie jakim jest ślub i wesele … :).

Mam nadzieję że ten wpis był przydatny i ciekawy, a Ty już wiesz, że trzeba szykować od 2 do 5 tysięcy złotych za dobrego DJ-a Na wesele np. w Opolu.

Do usłyszenia!

DJ NA WESELE OPOLE OPOLSKIE
foto. Foto-Zibi Studio
Dowiedz się więcej, uzyskaj dostęp do wyjątkowych materiałów oraz powiadomienia o nowych ciekawych artykułach dotyczących planowania i organizacji przyjęcia weselnego. Wpisz adres e-mail aby się zapisać! Nie otrzymasz SPAMU nigdy!.
Opinie dotyczące artykułu
Sending
User Review
4.38 (26 votes)