fbpx

DJ na wesele Szczyrk, Gospoda Polska – mini fotoreportaż.

ZOBACZ KONIECZNIE TEN WPIS:

Zapraszam serdecznie do obejrzenia mini foto reportażu z Wesela które miało miejsce w wyjątkowej miejscowości jaką jest Szczyrk. Lokal „GOSPODA POLSKA” – wysoka jakość i pyszne polskie jedzenie. Zabawa trwała do białego rana!.
Dj na Wesele Szczyrk – DJ LAMA.

szczyrk-gospoda-polska-dj-na-wesele-szczyrk-kamil-rzeznik-dj-lama2345678 szczyrk-gospoda-polska-dj-na-wesele-szczyrk-kamil-rzeznik-dj-lama234567 szczyrk-gospoda-polska-dj-na-wesele-szczyrk-kamil-rzeznik-dj-lama23456 szczyrk-gospoda-polska-dj-na-wesele-szczyrk-kamil-rzeznik-dj-lama2345 szczyrk-gospoda-polska-dj-na-wesele-szczyrk-kamil-rzeznik-dj-lama234 szczyrk-gospoda-polska-dj-na-wesele-szczyrk-kamil-rzeznik-dj-lama23 szczyrk-gospoda-polska-dj-na-wesele-szczyrk-kamil-rzeznik-dj-lama2 szczyrk-gospoda-polska-dj-na-wesele-szczyrk-kamil-rzeznik-dj-lama

 

 

Dowiedz się więcej, uzyskaj dostęp do wyjątkowych materiałów oraz powiadomienia o nowych ciekawych artykułach dotyczących planowania i organizacji przyjęcia weselnego. Wpisz adres e-mail aby się zapisać! Nie otrzymasz SPAMU nigdy!.