fbpx

DJ na Wesele Olesno

Szukasz DJ-a & Wodzireja na swoje wesele organizowane w miejscowości Olesno, znajdującej się w województwie Opolskim nieopodal Kluczborka? DJ Lama jest popularnym na tym terenie wodzirejem, który każdego roku prowadzi w Oleśnie wiele fantastycznych przyjęć weselnych.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego popularnego wodzireja weselnego, obsługującego przyjęcia weselne w Oleśnie, kliknij w zakładkę: DJ Na Wesele

Olesno – miasto w woj. opolskim, siedziba gminy Olesno i powiatu oleskiego. Historycznie leży na Górnym Śląsku. W latach 1975–1998 miasto administracyjnie należało do woj. częstochowskiego . Położone jest nad rzeką Stobrawą. Stacja kolejowa Olesno Śląskie. Według danych z 31 marca 2011 miasto liczyło 9648 mieszkańców (Źródło: Wikipedia).

Tel. +48 512 962 331

Mail. dj.kluczbork@gmail.com

Dj na wesele Olesno, Oplskie, Opole, Kluczbork

DJ na Wesele Olesno - w jakich restauracjach grał DJ Lama?

RATUSZOWA - Olesno

Miła i przytulna knajpka w ścisłym centrum Olesna, znajdująca się dokładnie przy ulicy Armii Krajowej 1, 46-300 Oleśno, Częstochowa.

Borki Małe - Na Kamieniu k. Olesna

Bardzo popularny kompleks hotelowo uzdrowiskowy SPA, znajdujący się nieopodal Olesna, adres: Oleska 1a, 46-300 Borki Małe.

Gospoda pod Lasem - Wachów k. Olesna

Niewielka, lecz urokliwa gospoda, serwująca bardzo dobrą kuchnię regionalną, znajdująca się blisko Olesna w miejscowości Wachów, dokładny adres: Leśna 9, 46-300 Leśna.

Hotel Olesno

Najpopularniejszy w Oleśnie Hotel, znajdujący się pod adresem: Krzywa 1, 46-300 Olesno.

Restauracja "U Wąsińskich" - Świercze k. Olesna

Niewątpliwie najpopularniejsza restauracja w okolicy Olesna, zajmująca się organizacją przyjęć weselnych, w której DJ Lama grywał wielokrotnie. Znajduje się pod adresem Weselna 4, 46-300 Olesno.

"U Seweryna" - Radłów k. Olesna

Popularna restauracja wśród nowożeńców, znajdująca się w okolicach Olesna. Dokładny adres: Lipowa 3, 46-331 Radłów.

DJ Na Wesele Olesno - Wodzirej Lama

DJ na Wesele Olesno - w. Opolskie
Sending
User Review
5 (7 votes)