fbpx

Natalia Hanuszewicz Fotografia Ślubna

W ostatnim czasie, miałem przyjemność spotkać bardzo sympatyczną Panią fotograf. Mowa oczywiście o Natalii Hanuszewicz-Maślanka. Tak się nawet złożyło, że Pary Młode, dla których wykonujemy swoją pracę sprawiły, że spotkaliśmy się dwukrotnie w ciągu jednego miesiąca. Ale to nie wszystko. Mamy zaplanowane kolejne wspólne wesele, z wyłącznego wyboru przyszłych nowożeńców – bez jakiegokolwiek polecania siebie nawzajem. To jedna z najbardziej zabawnych sytuacji w tym szalonym sezonie ślubnym. Ale nie o tym.

W dzisiejszym wpisie, chciałbym bardzo serdecznie polecić Natalię, jako fantastycznego fotografa ślubnego dla każdej pary młodej. Tak się już u mnie przyjęło, że z ogromną przyjemnością polecam najlepszych fotografów ślubnych, jakich miałem przyjemność poznać.

Myślę że nie trzeba wspominać o tym, że współpraca pomiędzy nami przebiegała bezproblemowo, ani że nie przeszkadzaliśmy sobie w pracy – a jednak to zrobiłem… uppps :)

Jako zachęte, zostawiam Wam kochani zdjęcia wykonane przez Panią fotograf Natalię, i dorzucam linka do jej strony i Insta:

Strona www: https://www.nataliahanuszewicz.pl/

Instagram: https://www.instagram.com/hanuszewicz_fotografia/

FB: https://www.facebook.com/natalia.hanuszewicz

Historie prosto z serca..

Natalia Hanuszewicz Fotografia Ślubna
Sending
User Review
5 (3 votes)

Dodaj komentarz