fbpx

Odcinek 2: Najpopularniejsze zabawy weselne

Witajcie ponownie!. Bardzo się cieszę, jeżeli czytasz teraz tę treść. Oznacz to, iż zainteresował Cię mój podcast weselny, który tworzę na totalnym luzie. Zatem, pamiętaj!. Nie ma tutaj nic co zostało wcześniej zaplanowane, to moje przemyślenia i słowa wypowiedziane wprost do mikrofonu, bez jakiejkolwiek ściemy. W tym odcinku, postanowiłem opowiedzieć o najpopularniejszych zabawach weselnych. Najpopularniejszych ? Tak. Ale w mojej ofercie. Każdy ma swoje „must have”. Są też tacy, którzy robią świetne przyjęcia bez zabaw.  Sam czasem, w ogóle ich nie organizuję – np. na prośbę młodej pary. Jedni chcą zabawy, drudzy nie – i takie tam. Myślę że warto poświęcić kilkanaście minut. Zostaw po sobie ślad, napisz – co sądzisz o tym odcinku w komentarzu, będę zobowiązany.

No to do miłego!

Odcinek 2: Najpopularniejsze zabawy weselne

Jak zawsze, słuchać można w Google, na mojej stronie, w soundcloud, na apple pocdasts oraz w kilku innych meijscach. Poniżej najpopularniejsze z nich.

 

 

 

 

1 komentarz do “Odcinek 2: Najpopularniejsze zabawy weselne”

  1. Bardzo ciekawy odcinek, fajnie opowiadasz o swojej pasji, już nie możemy doczekać się naszego przyjęcia. To będzie dobre wesele prawda? :)

Możliwość komentowania została wyłączona.