fbpx

Lista najważniejszych piosenek na Wesele

Lista najważniejszych piosenek na Wesele

Lista najważniejszych piosenek na Wesele. Wielkie odliczanie do Tego Najpiękniejszego Dnia w Waszym życiu już trwa, wszystko wydaje się być dopięte na ostatni guzik. Kościół jest, kwiaty, sala, dj, auto i cała masa dodatków. Na wszystkim skupiamy się maksymalnie aby wyszło idealnie – i bardzo dobrze. To co się wydarzy będzie jedyne w swoim rodzaju, jednorazowe i przede wszystkim nie do powtórzenia.

 

Lista najważniejszych piosenek na Wesele
Lista najważniejszych piosenek na Wesele

 

Jako DJ na Wesele zachęcam Was bardzo do wyboru najważniejszych melodii, które na pewno usłyszymy podczas przyjęcia. Są to melodie które po części na pewno od dawana macie już wybrane, ale znajdą się takie – o których wyboru nie myśleliście. Poniżej lista:

 • Przyjazd i Wejście na salę
 • Piosenka dla Pani Młodej
 • Piosenka dla Pana Młodego
 • Podziękowanie rodzicom
 • Pierwszy Taniec
 • Dla dziadków
 • Tło muzyczne tort
 • Rzucanie bukietem / welonem
 • Rzucanie musznikiem
 • Zdejmowanie podwiązki
 • Ostatnia piosenka

 

Wszystkie wyszczególnione powyżej pozycje są szczególne i bardzo ważne. Daje Wam zatem fajną możliwość zastanowienia się: czy może jednak fajniej by było samemu wybrać melodię powiązaną z ważną chwilą podczas Naszego przyjęcia?. Oczywiście że TAK. Niech ta impreza będzie w maksymalnym stopniu „Wasza”. Jeśli np. piosenka „Iść w stronę słońca” w jakimś stopniu kojarzy Wam się z ukochaną babcią czy dziadkiem  (lub jest ich ulubioną) – wybierzcie ją. Wykorzystajmy ją podczas podziękowań dla dziadków, lub jeśli nie planujecie tego typu podziękowań – po prostu, zadedykujcie ją im i zatańczcie.

Zawsze swoim klientom umożliwiam wybór ważnych melodii i piosenek mających powiązanie z wydarzeniami na parkiecie. Dla wszystkich par które nie mają swoich pomysłów przygotowałem dziesiątki swoich, sprawdzonych.

Oczywiście nie można zapomnieć także o melodiach których „nie lubicie”. Warto zaznaczyć te pozycje, po to aby wyeliminować maksymalnie możliwość zabawy do przebojów których po prostu nie chcielibyście słuchać podczas swojego wesela, a tym bardziej do nich tańczyć. Mogę zagwarantować że ta lista jest jednym z moich wielu priorytetów.

Na koniec warto także określić się czy DJ ma spełniać prośby gości którzy bardzo często chcą zamówić dedykację muzyczną.

Aby ułatwić Wam wybór oraz przygotowanie listy, wykonałem prosty szablon, wystarczy że go wydrukujecie i wypełnicie. Nic bardziej prostego. Pozdrawiam gorąco! ;).

 

DO POBRANIA:

 

 

basic1-046_file_pdf-512

POBIERZ SZABLON W FORMACIE PDF

 

PONIŻEJ WERSJA W PLIKU JPG

Wystarczy kliknąć prawym klawiszem myszki na obrazie i wybrać opcję – Zapisz jako aby zapisać na swoim komputerze

Lista najważniejszych piosenek na weselu - Dj Lama
Lista najważniejszych piosenek na weselu – Dj Lama

 

 

 

Dj Lama na Wesele: Opolskie, Śląskie – Terminy 2019

Dowiedz się więcej, uzyskaj dostęp do wyjątkowych materiałów oraz powiadomienia o nowych ciekawych artykułach dotyczących planowania i organizacji przyjęcia weselnego. Wpisz adres e-mail aby się zapisać! Nie otrzymasz SPAMU nigdy!.
Sending
User Review
5 (5 votes)