fbpx

Hola Amigos!. Meksykańska siesta w Hotelu za Parkiem, JAKUBUS w Namysłowie.

Jeden z minionych weekend to szaleństwo w Meksykańskim wydaniu. Muzyka, tańce konkursy – wszystko rodem z Meksykańskiego świata. Barwnie i kolorowo do samego końca.

Poniżej kilka zdjęć ;)

 

W trakcie trwania imprezy odbyły się atrakcje i konkursy: na największą krzywą wieżę w Meksyku (z nachos), ujeżdżanie byka, wybór najlepszego stroju męskiego i żeńskiego, meksykański pokaz mody, rozwalenie piniat ze słodyczami drewnianymi kijami i wiele innych – NIEZŁY MEKSYK ;).

Miejsce: Hotel za Parkiem, Jakubus, Namysłów, www.jakubus.pl

 

20160116_161629 dj-lama-kamil-rzeźnik-impreza-w-stylu-meksykańskim dj-lama-kamil-rzeźnik-impreza-w-stylu-meksykańskim2 dj-lama-kamil-rzeźnik-impreza-w-stylu-meksykańskim3 dj-lama-kamil-rzeźnik-impreza-w-stylu-meksykańskim4 dj-lama-kamil-rzeźnik-impreza-w-stylu-meksykańskim5 dj-lama-kamil-rzeźnik-impreza-w-stylu-meksykańskim6 dj-lama-kamil-rzeźnik-impreza-w-stylu-meksykańskim7 dj-lama-kamil-rzeźnik-impreza-w-stylu-meksykańskim8 dj-lama-kamil-rzeźnik-impreza-w-stylu-meksykańskim9 dj-lama-kamil-rzeźnik-impreza-w-stylu-meksykańskim10 dj-lama-wodzirej-na-wesele-dj-opolskie-śląsk-kamil-rzeźnik-wesele dj-lama-wodzirej-na-wesele-dj-opolskie-śląsk-kamil-rzeźnik-wesele-2 dj-lama-wodzirej-na-wesele-dj-opolskie-śląsk-kamil-rzeźnik-wesele3 dj-lama-wodzirej-na-wesele-dj-opolskie-śląsk-kamil-rzeźnik-wesele4 dj-lama-wodzirej-na-wesele-dj-opolskie-śląsk-kamil-rzeźnik-weseleb