fbpx

Zabawy weselne na sezon 2019/2020.

Zabawy weselne na sezon 2019/2020. Witajcie moi drodzy!. Tegoroczny sezon już się kończy, a to oznacza chwilę odpoczynku, ale  i również czas na przygotowanie nowych atrakcji na kolejne dwa lata. W dzisiejszym wpisie postanowiłem podzielić się z Wami repertuarem jaki będzie mi towarzyszył podczas kolejnych niesamowitych przyjęć!.

 

Jeżeli chcesz wiedzieć o wszystkich nowościach w mojej ofercie, a także otrzymać e-book z listą 82 zabaw na wesele – podaj swój adres email. NIE OTRZYMASZ SPAMU.

 

 

Już niebawem zaproszę wszystkich na PODCAST WESELNY który właśnie nagrywam. Będę w nim opowiadał o organizacji i przebiegu przyjęć weselnych. Będą również odcinki w których rozmawiał będę z kolegami z branży. Jednym słowem – będzie się działo. Będzie również o repertuarze atrakcji weselnych. Zapraszam do śledzenia już teraz.

Zabawy weselne na sezon 2019/2020.

Pierwszą zabawą o której warto wspomnieć jest Jaka to melodia, która towarzyszy mi już od kilku lat. Jest zawsze dobrze odbierana przez weselników. Nowe piosenki, nowa „runda specjalna” w której do zdobycia dodatkowe 10, 20 lub 30 punktów jeszcze bardziej podkręci atmosferę. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tej zabawy?. Zapraszam do wpisu: Jaka to melodia – kreatywna zabawa na Twoje wesele

Druga zabawa i jednocześnie nowość w mojej ofercie to: FAMILIADA WESELNA. Pomysłowe pytania dotyczące Mlodej Pary i rodziny która weźmie udział w konkursie. Będzie to wyjątkowa rodzinna rywalizacja. Zabawa wygląda niemalże identycznie jak program emitowany przez TVP.

Kolejną nowością będą zupełnie nowe i autorskie układy taneczne w specjalnie dobranych kolorowych gadżetach. Utwory do których przygotowałem układy taneczne to między innymi:

  • Live It Up – Nicky Jam feat. Will Smith & Era Istrefi
  • Dzioło – Zamyślone Głowy (Z głową w chmurach)
  • Alvaro Soler – La Cintura

W sezonie 2019/2020 nie zabraknie również zabawy: TANIEC Z FIGURAMI która zawsze powoduje ogromną ilość uśmiechu zarówno na parach które biorą udział w konkursie, jak i weselników siedzących przy stołach weselnych. Do zabawy wybieramy 10 par, które w trakcie konkursu tańczą do póki muzyka nie przestanie grać. Wówczas prowadzący informuje, że na parkiecie zostają tylko: np. dwie rączki i jedna nóżka, i tylko te części ciała (na parę) mogą dotykać parkietu. A więc trzeba się troszczę po-gimnastykować i być kreatywnym. W każdej rundzie odpada jedna para, ta która zostanie jako ostatnia zwycięża. Oczywiście wszystkie rundy zostały dobrane tak, aby panie nie były zniesmaczone udziałem w zabawie, a wręcz bawiły się świetnie!

 

Gra integracyjna Wieża

Układanie wieży – gra integracyjna dla dwóch drużyn po 12 osób. Polega na kordynacji ruchów poprzez którą, za pomocą sznurków układamy grupą 12 osób wieżę z pięciu klocków. Drużyna która wykona zadanie jako pierwsza zwycięża. Jeżeli wieża się przewróci w trakcie jej układania, zaczyna się od początku. To kolejna nowość na sezon 2019 / 2020.

 

POTRÓJNE SPODNEI ZABAWA WESELNA

Potrójne spodnie również pojawią się w sezonie 2019 oraz 2020. Państwo Młodzi kompletują dwie drużyny po 9 osób, świadek w tym czasie przygotowuje dwa krzesełka na jednym z końców sali, wraz z flaszeczką i kieliszkiem do każdego. Na krzesłach usiądą Państwo Młodzi, a na drugim końcu sali znajdzie się ich drużyna, w trzech, trzy osobowych składach. Pierwsza trójka wkłada potrójne spodnie, czapeczki, i na znak prowadzącego biegnie do Młodej Pary aby wypić za ich zdrowie kieliszek wódki po kolei, następnie wraca aby kolejna trójka mgła szybko się przebrać i pobiec do młodych. Zabawę wygrywa ta drużyna, która jako pierwsza opróżni flaszeczkę. Oczywiście w zabawie nie chodzi o to aby ktokolwiek się upił, właśnie dlatego drużyny liczą po dziewięć osób.

 

Taniec z gwiazdami - zabawa taneczna dla Panów

Taniec z gwiazdami – zabawa taneczna dla Panów w maskach znanych polityków, artystów, sportowców.  Wspólnie z Młodą Parą, prowadzący wybiera 16 wesołych Panów do tej zabawy. Ich zadaniem jest zaprezentować się jak najlepiej tańcząc w parach, do kilku piosenek przedstawianych w kategoriach: walc, taniec romantyczny, taniec brzucha, tango, zumba czy hip hop. Oczywiście nie podaję wszystkich kategorii ze względu na konieczność zachowania elementu zaskoczenia. Jedno jest pewne, to będzie taniec jakiego jeszcze nie widzieliście w wykonaniu swoich gości.

taniec w chmurach ciężki dym na pierwszy taniec

Taniec Ognisty z wykorzystaniem suchego lodu i oświetlenia scenicznego, to najnowsza propozycja dla Młodej Pary. Tuż przed lub po oczepinach Państwo Młodzi zostają sami na parkiecie, w lokalu gasimy wszystkie światła, zostają tylko te od DJ-a oraz kłęby ciężkiego dymu unoszące się tuż przy parkiecie, zasłaniając nogi tańczących do nastrojowej wolnej piosenki nowożeńców. Idealne pole do popisu dla ekipy foto i wideo. Zjawiskowy taniec dla wspaniałych ludzi.

 

Zabawy weselne na sezon 2019/2020.

 

Koncert znanych artystów na weselu, to kolejna nowość w mojej ofercie. W trakcie przyjęcia weselnego, będziecie świadkami występów najbardziej znanych postaci ze świata muzyki. Będzie SHOW, wspólne śpiewanie i dobra zabawa. Zabawa w stylu programu „Twoja twarz brzmi znajomo”. Będą muzycy, kostiumy, gadżety, instrumenty – będzie się działo!.

 

indianin na weselu

Ostatni INDIANIN na weselu, to nowa propozycja SHOW w wykonaniu Pana Młodego. Przebrany za prawdziwego Indianina, gra piękną melodię dla swojej żony na prawdziwym indiańskim instrumencie jakim jest fletnia pana.

 

Jak widzisz, wiele będzie się działo na weselach które będę mieć przyjemność poprowadzić w sezonach 2019 i 2020. Oczywiście nie zawsze, wszystkie zabawy da się przeprowadzić. Moja współpraca z Młodą Parą jest zawsze na najwyższym poziomie, dlatego ilość zabaw na ich prośbę może być ograniczona. Pewne jest również to, że do tej listy dołączą kolejne nowości. I nie wszystkie znajdą się na blogu, by móc was pozytywnie zaskoczyć. W mojej ofercie nigdy nie znajdą się zabawy związane z macaniem, rozbieraniem, upokarzaniem kogokolwiek. Liczy się tylko dobra zabawa.

#ToBędzieDobreWesele

Dowiedz się więcej, uzyskaj dostęp do wyjątkowych materiałów oraz powiadomienia o nowych ciekawych artykułach dotyczących planowania i organizacji przyjęcia weselnego. Wpisz adres e-mail aby się zapisać! Nie otrzymasz SPAMU nigdy!.

Nowość: Familiada weselna

Sending
User Review
5 (6 votes)