fbpx

Taxi w Kluczborku dla powracających z Wesela!

Nie od dziś wiadomo, że udając się na przyjęcie weselne spożywamy napoje alkoholowe. Jednakże prowadzenie jakichkolwiek pojazdów pod wpływem alkoholu jest nie tylko nieodpowiedzialne, ale przede wszystkim surowo karane przez prawo. Warto zatem zawsze mieć pod ręką numer telefonu do zaufanej firmy TAXI, która przewiezie Nas z sali weselnej wprost pod drzwi naszego domu.

Taxi w Kluczborku dla powracających z Wesela!
Taxi w Kluczborku dla powracających z Wesela!

Nieniejszy artykuł skierowany jest dla osób bawiących się w powiecie kluczborskim, ale nie tylko. Firma TAXI KLUCZBORK – Łukasz Stecki obsługuje klientów z całej opolszczyzny jak i kraju. Co ważne 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu.

WESELNE TAXI DLA KAŻDEGO – Ile to kosztuje

Wiele osób myśli że ceny taksówek dzisiaj są bardzo wysokie. Nic bardziej mylnego. W weekendy koszt początkowy wynosi około 6 PLN, natomiast cena za każdy kilometr trasy waha się w granicy 4,50-5,00 PLN. Jak więc widzisz, nie są to wielkie koszta. Tak więc możesz odstawić swój samochód i zdecydować się na dobrą zabawę weselną.

TAXI 24/H 7 Dni w Tygodniu!

Kilkanaście razy spotkałem się już z sytuację, gdy goście weselni chcieli zamówić taksówkę, która odwiezie ich do domu około 4-5 nad ranem. Niestety większość telefonów bywa wyłączonych, lub nie odpowiadają. Inaczej jest w przypadku Pana Łukasza Steckiego, który działa głównie na terenie powiatu Kluczborskiego i województwa opolskiego. Jeżeli potrzebujecie solidnej firmy, komfortowych warunków podróży i dostępności jak nigdzie indziej, zachęcam do zapisania sobie poniższych danych!

Łukasz Stecki – TAXI Kluczbork 24/h

Ligota Górna

ul. Gorzowska 3

46-200 Kluczbork

lukasz.stecki.taxi@gmail.com

Telefon: +48 534 646 500

Rezerwacje Online: https://www.taxikluczbork.eu

Dodaj komentarz