fbpx

DJ na Wesele Wisła - DJ & Wodzirej Lama

Wesele w Wiśle?

DJ Wodzirej LAMA, sprawi że Wasze Przyjęcie Weselne organizowane w Wiśle będzie niezapomniane na długie lata. Ponad 7-letnie doświadczenie w prowadzeniu przyjęć weselnych, stale zapełniany kalendarz imprez, najnowszy sprzęt i niesamowite efekty specjalne. Skorzystaj z oferty. #ToBędzieDobreWesele

dj na wesele Wisła

Muzyka i zabawy

Przyjęcia weselne prowadzone przez DJ-a Lamę wypełnione sa najlepszą muzyką wszechczasów, oraz aktualnie uwielbianymi hitami lecącymi w najlepszych radiostacjach. Wyjątkowemu szaleństwu na parkiecie towarzyszą również odpowiednio dobrane z gustem i ze smakiem zabawy weselne, pozbawione „kiczowatych elementów”. Jedną z popularniejszych jest: JAKA TO MELODIA.

Magiczny taniec w chmurach?

Marzy Wam się magiczny taniec w chmurach? Wszyscy klienci DJ-a Lamy którzy organizują swoje wesele w Wiśle lub bliskiej okolicy, ten efekt specjalny otrzymają w GRATISIE. Skorzystaj z formularza kontaktowego na dole strony aby dowiedzieć się o wolnych terminach u tego popularnego Wodzireja.

Nagłośnienie i oświetlenie

Jedyną rzeczą jakiej DJ Lama potrzebuje, aby poprowadzić Twoje fantastyczne wesele, są dwa gniazdka z prądem. Cała reszta tj. nagłośnienie i ośietlenie + efekty specjalne, własny stół na sprzęt przywiezie ze sobą. O nic nie musicie się martwić. Fajnie?

DJ NA WESELE WISŁA

Mimo iż DJ Lama pochodzi z Kluczborka, każdego roku prowadzi przynajmniej kilka wesel w Wiśle, zdecydowana większość w ramach polecania usług przez zadowolonych nowożeńców. Kilka przykładowych miejsc w których można było spotkać DJ-a Lamę w Wiślańskich Restauracjach i Domach Weselnych:

  • Karolowy Dwór
  • ARIES Hotel & SPA Wisła
  • Hotel Wisła PREMIUM
dj na wesele najwyższej klasy sprzęt
Przebrania dla gości

WIDEO

Naturalnie, że chcesz wiedzieć, komu powierzyć prowadzenie tak wybitnie wyjątkowej imprezy. Właśnie dlatego, warto zobaczyć materiał promocyjny w formie WIDEO. Możesz także umówić się na niezobowiązujące spotkanie poprzez Skype lub rozmowę telefoniczną. Dane kontaktowe będą na dole.

ARTYKUŁY

Nie wiem czy wiesz, ale DJ  Lama jest autorem wielu bardzo chętnie czytanych artykułów dotyczących wykonywanej pracy, prowadzenia przyjęć weselnych. Każdego miesiąca czyta je ponad 15 tysięcy osób. Są to artykuły które będą Ci bardzo pomocne w trakcie planowania przyjęcia weselnego. Zajrzyj na BLOG, lub przeczytaj jedną z wielu najpopularniejszych publikacji.

Zapraszamy serdecznie do składania zapytań poprzez poniższy formularz. Jeżeli interesuje Cię galeria zdjęć, na której widać pracę didżeja Lamy zobacz koniecznie: Wesele w Karolowym Dworze.

Niedaleko pada jabłko od jabłoni mówią. Właśnie dlatego, Lama gra także dość często w Szczyrku. Przy okazji, możesz zobaczyć ofertę: DJ NA WESELE SZCZYRK.

KONTAKT

TELEFON: +48 512 962 331

MAIL: dj.kluczbork@gmail.com

#ToBędzieDobreWesele

DJ na Wesele Wisła - Wodzirej LAMA Oferta
Sending
User Review
5 (3 votes)