DJ Na Wesele Szczyrk

Organizujecie swoje wymarzone przyjęcie weselne w otoczeniu pięknych gór, które niewątpliwie dodają uroku salom weselnym w Szczyrku?. Miło mi Cię powitać na mojej stronie internetowej. Nazwyam się Kamil Rzeźnik i jestem DJ-em Wodzirejem z Kluczborka. Tak się składa, że Szczyrk jest mi bliski, choć od Kluczborka oddalony o 180 kilometrów. Dlaczego bliski ?. Ponieważ jako DJ na Wesele w Szczyrku grywam przynajmniej kilka razy w roku.

Dj na wesele w Szyczrku – czemu nie DJ lokalny?

Na to pytanie jednoznacznej odpowiedzi udzielić nie mogę. Dlaczego?. Ponieważ to klienci decydują, kto poprowadzi ich przyjęcie weselne w Szczyrku. Mogę jedynie dodać, iż moja obecność wynika, z poleceń osób zadowolonych z mojej pracy, bowiem nie prowadzę żadnych dodatkowych działań marketingowych na szerszą skalę w Szczyrku, choć marketingiem się zawodowo zajmuję.

Wodzirej na wesele w Szyczyrku – gdzie grałem?

Moja przygoda jako dj na wesele w Szczyrku, rozpoczęła się od wyjątkowego hotelu tworzonego z pasją jakim jest ALPIN. Jeżeli robiłeś / robiłaś już rozeznanie wśród sal weselnych w Szyrku, to zapewne wiesz, iż jest to jeden z największych i najbardziej prestiżowych hoteli w tym mieście. Potwierdzam te słowa poziomem, który ujrzałem prowadząc przyjęcie weselne w tym miejscu. Wszystko na najwyższym poziomie.

Hotel z klasą ALPIN w szczyrku DJ NA WESELE SZCZYRK DJ LAMA

Kolejnym wyjątkowym miejscem, i jakże Polskim była GOSPODA POLSKA serwująca pyszne dania kuchni Polskiej, znajdująca się w urokliwej okolicy Szczyrku. To również restauracja godna polecenia na organizację przyjęcia weselnego w Szczyrku.

Gospoda Polska Szczyrk DJ NA WESELE SZCZYRK DJ LAMA

Idąc dalej, mogę przedstawić kolejną restaurację weselną w Szczyrku, w której miałem przyjemność gościć i bawić Młodą Parę oraz gości weselnych, aż do wschodu słońca. Jest to restauracja BIAŁA RÓŻA znajdująca się przy głównej ulicy w Szczyrku, niedaleko hotelu ALPIN.

RESTAURACJA BIAŁA RÓŻA SZCZYRK DJ NA WESELE DJ LAMA

Warto wspomnieć również o takich miejscach do organizacji przyjęcia weselnego w Szczyrku jak Romeo & Julia czy Venezia & Verona, które cieszą się ogromną popularnością wśród nowożeńców i nie tylko. Z miłą chęcią odwiedzę nowe miejsca w tym urkoliwym miasteczku :).

DJ NA WESELE SZCZYRK

Jeżeli szukasz didżeja i wodzireja w jednym, który w Szczyrku, poprowadzi Twoje przyjęcie weselne, w rytmie najlepszych przebojów, animacji, zabaw, konkursów – zapytaj o ofertę. Zanim jednak do mnie napiszesz, zapoznaj się z podstawową ofertą i opisem mojej osoby w zakładce: DJ NA WESELE

Dj na Wesele Szczyrk – Opinie

Zachęcam Cię do przeczytania opinii na mój temat, zanim zdecydujesz się na kontakt ze mną. Pozwoli Ci to na podjęcie decyzji, czy faktycznie jesteście zainteresowani ewentualną wspólpracą. Dodam tylko, iż na Facebooku, do którego za chwileczkę Ciebie przekieruję, ja osobiście jako administrator strony, nie mogę usunąć żadnej opinii – nie ważne czy ma 1 czy 5 gwiazdek. Ta opcja dostępna jest tylko dla pracowników Facebooka. Zatem, FACEBOOKowe opinie to rzetelne źródło informacji na temat pracy DJ-a weselnego.

Zobacz opinie moich klientów na facebooku

Dj na wesele Szczyrk – Cena

Informacje odnośnie cennika moich usług jako DJ Na Wesele w Szczyrku, znajdziesz w ofercie którą przygotowałem dla osób zainteresowanych podpisaniem umowy. Napisz do mnie aby ją uzyskać. Jeżeli interesuje Cię wyłącznie informacja, jakiego rzędu mogą to byc koszta, przeczytaj koniecznie mój wpis: DJ Na Wesele CENA – Ile kosztuje DJ na weselu?

Dziękuję za odwiedziny na mojej stronie, mam nadzieję że #ToBędzieDobreWesele

(Visited 20 times, 1 visits today)