fbpx

Kiedy rezerwować termin u DJ-a na swoje wesele?.

Kiedy rezerwować termin u DJ-a na swoje wesele?. Witajcie! W dzisiejszym wpisie chciałbym napisać co nieco o rezerwacji terminów zarówno u mnie jak i u kolegów z branży. Myślę że będzie to trochę wartościowej treści dla każdej przyszłej Pary Młodej i pomoże w wyborze usług tych firm, które prowadzą niebanalne przyjęcia weselne.

 

Ile miesięcy przed weselem zamówić DJ-a ?.

Bardzo duża ilość Par Młodych zabiera się do tego zadania dosyć późno, ale większość z nich to osoby którym nie do końca zależy na tym aby ich „Dj na wesele” był marką znaną w branży, gwarantując przebojową zabawę od początku do końca przyjęcia – ich wybór pada na DJ-a ze względu na cenę, musi być niższa od zespołu muzycznego. Dlaczego dobry DJ może i jest droższy od kapeli? (Zapraszam po odpowiedź)

Wróćmy jednak do tematu. Optymalny czas dla osób którym zależy na tym aby wesele było przebojowe, pełne atrakcji, kolorowych gadżetów, najlepszej muzyki (sprawdzonej na setkach innych przyjęć), animacji, a sam DJ był również Wodzirejem (bo tak się cechuje dzisiaj dobry DJ na Wesele) to rezerwacją terminu i ofertą trzeba by zainteresować się około 2 lata wcześniej.

 

Kiedy rezerwować termin u DJ-a na swoje wesele?.

Kiedy rezerwować termin u DJ-a na swoje wesele?.

 

Dlaczego dobry DJ na Wesele powinien być zarezerwowany 2 lata przed przyjęciem?.

Odpowiedź na powyższe pytanie jest bardzo prosta. Chodzi o dostępność terminu. Osoba która kocha to co robi, tworzy sztukę podczas przyjęcia, dba o to aby wszyscy dobrze się bawili, zapewnia atrakcje, konkursy , animacje i wiele innych punktów w repertuarze każdego przyjęcia zyskuje klientów z każdą zakończoną imprezą. Obecnie, aby zarezerwować termin u najlepszych w branży, nie czeka się 2 lata – trzeba dopasować się nawet do terminarza, nierzadko aby mogło dojść do współpracy trzeba zorganizować swoje przyjęcie w tygodniu, dniu w którym DJ ma wolny termin (w tygodniu jest taniej).

 

Podpowiedź: Jak sprawdzić czy DJ jest rozchwytywany ?.

Jeśli nie interesuje was DJ który ma tylko stać i poszczać muzykę, a ma być artystą na waszym parkiecie, możecie łatwo sprawdzić kto w branży jest rozchwytywany.  Powyżej odpowiedziałem na pytanie odnośnie rezerwacji 2 lata przed przyjęciem.

Mimo tego , iż masz już wybraną datę ślubu, podczas wyboru DJ-a który poprowadzi to wyjątkowe wydarzenie w waszym życiu – poproście o podanie wolnych terminów na miesiąc w którym organizujecie przyjęcie, oraz miesiąc następny lub wcześniejszy. Tym sposobem dowiecie się czy DJ jest rozchwytywany.

 

DJ na Twoim Weselu jest ważny?. Sądzę że tak.

Jeżeli Wasz wybór pada na „DJ-a”, lub na „Zespól” to należy pamiętać o tym że jest to bardzo ważny wybór. Od tego zależy powodzenie imprezy. Twoi goście mogą powiedzieć że sala była piękna a jedzenie dobre. Ale nie będą się tym zachwycać przed 12 godzin (czas trwania przyjęcia). Całą tzw. robotę bierze na siebie obsługa od strony muzycznej, warto zatem aby Wasz wybór był świadomy, ograniczając ewentualne rozczarowanie. Dzisiaj wystarczy mieć 3 – 4 tysiące złotych i jesteś DJ-em na Wesele. Ale to nie o to chodzi…

Kiedy rezerwować termin u DJ-a na swoje wesele?.

Od razu po zaręczynach!

Dowiedz się więcej, uzyskaj dostęp do wyjątkowych materiałów oraz powiadomienia o nowych ciekawych artykułach dotyczących planowania i organizacji przyjęcia weselnego. Wpisz adres e-mail aby się zapisać! Nie otrzymasz SPAMU nigdy!.
Sending
User Review
5 (5 votes)