fbpx

Koronawirus: Odmrażanie branży ślubnej od 1 czerwca?

W ostatnich dniach, w związku z odmrażaniem gospodarki, która zamarła w wyniku rozprzestrzenienia się koronawirusa na świecie – podjęto temat branży ślubnej. Podczas wszystkich wystąpień premiera Mateusza Morawieckiego jak i Ministra Zdrowia Łukasza Szumowskiego – padały pytania o organizację ślubów i wesel. W końcu zdaje się, że doczekamy się nie tylko konkretów – ale i daty odmrożenia gospodarki dla naszej branży.

Wiceminister rozwoju Olga Semeniuk poinformowała, że resort pracuje nad wytycznymi dot. bezpiecznej organizacji wesel w czasach walki z koronawirusem. Stwierdziła, że odmrażanie tego sektora gospodarki może zacząć się już 1 czerwca.

Powyższą wypowiedź można zrozumieć jednoznacznie. W najbliższych dniach, podczas kolejnego wystąpienia Premiera Morawieckiego i Ministra Szumowskiego – możemy spodziewać się tematu branży ślubnej, a dokładniej daty zniesienia obostrzeń.

Wesela tylko do 50 osób?

Z komunikatów, które do nas docierają zarówno przez media jak i z rządu wynika, iż wesela bynajmniej w początkowej fazie zniesienia obostrzeń będą mogły być organizowane na maksymalnie 50 osób.

Czy lokal będzie musiał być odpowiednio dostosowany?

Czy będziemy podczas wesela zobowiązani do maseczek?

Czy będziemy mogli siedzieć obok siebie?

Jakie wymagania dotyczące bezpieczeństwa będą stawiane właścicielom lokali gastronomicznych a także obsłuydze pracującej w branży weselnej; DJ-om, fgotografom, barmanom, kamerzystom itd. Dowiemy się tego niebawem.

Do zobaczenia na weselnych parkietach!

www.djlama.pl

dj lama nad stopką tło
Koronawirus: Odmrażanie branży ślubnej od 1 czerwca?
Sending
User Review
5 (1 vote)

Dodaj komentarz