Szukam DJ na wesele 2020/2021

Cześć. Witam Cię bardzo serdecznie na mojej stronie. Nazywam się Kamil Rzeźnik i od 5 lat zajmuje się prowadzeniem przyjęć weselnych. Zapewne poszukujesz DJ-a, który nie tylko puści na Waszym przyjęciu weselnym dobrą muzykę, ale zadba również o to aby goście dobrze się bawili tego dnia. Jestem wodzirejem z pasją, o czym świadczą liczne opinie na mój temat.

Szukając DJ-a na swoje wesele, często Młode Pary poszukują również odpowiedzi na najistotaniejsze pytania np. jaka jest cena, lub o czym rozmawia się z wodzirejem przed weselem. Przygotowałem kilka artykułów które mogą Cię zaciekawić, oto one:

Szukam DJ na Wesele

Mam nadzieję że powyższe artykuły pomogą Wam w znalezieniu odpowiedniego DJ-a na swoje wesele. Jeżeli zaciekawiła Was moja osoba, możecie napisać do mnie podając datę Waszego przyjęcia i miejsce w którym ma się odbyć, a ja w odpowiedzi podam swoją dostępnść i zaprezentuję ofertę.

Skorzystaj z poniższego formularza:

Do zobaczenia na weselnych parkietach! #ToBędzieDobreWesele

Opinie dotyczące artykułu
Sending
Opinia Czytelników
5 (4 ilość głosów)

19 Komentarzy

  1. Aldona 25 lutego, 2020 at 8:45 am

    Szukam DJ-a na wesele które odbędzie się w 2021 roku w Opolu. Czy ma Pan wolne terminy?

    1. DJ Lama 27 lutego, 2020 at 12:38 pm

      Witaj Aldona :). Jest mi bardzo miło że postawnowiłaś zapytać mnie o ofertę. Jakiś termin w 2021 znajdzie się na pewno. Zapraszam do kontaktu poprzez zakładkę kontakt (mail/telefon) lub social media FB i Messanger. Pozdrawiam ciepło!

  2. Artur 27 lutego, 2020 at 7:16 pm

    Jestem zainteresowany ofertą proszę o podanie dostępności w pierwszą sobotę grudnia tego roku. Wesele w miejscowości Bełchatów, ile Pan bierze za wesele?

    1. DJ Lama 28 lutego, 2020 at 7:04 am

      Witaj Artur, ta sobota o której piszesz jest do wzięcia, zapraszam Cię zatem do kontaktu telefonicznie lub mailowo, ewentualnie przez Facebooka :). To będzie dobre wesele!! Miłego dnia 🙂

  3. Dorota 28 lutego, 2020 at 7:37 am

    Szukam DJ na wesele który zagra moim weselu w listopadzie przyszłego roku, miesjcowość Brzeg.

    1. DJ Lama 6 marca, 2020 at 7:22 am

      Hej. Dziękuję za Twoją wiadomość, i zapraszam do kontaktu w celu omówienia szczegółów 🙂

  4. Olaa 28 lutego, 2020 at 6:42 pm

    Ile kosztuje usługa DJ-a na weselu ? Ile bierze Dj za wesele? Mogę prosić o informację… planuję wesele jednak nie mam takiej wiedzy…

  5. Ala i Marek 29 lutego, 2020 at 7:00 pm

    Wspólnie z moim przyszłym mężem szukamy didżeja na nasze wesele w Szczyrku. Chętnie poznamy Pańską ofertę

  6. Ula 4 marca, 2020 at 6:20 am

    Szukam DJ-a na wesele pod Wrocławiem, czy dysponuje Pan terminem 25.07.2020r.? Jeżeli nie to poleci Pan jakiegoś innego DJ-a i Wodzireja? Pozdrawiam Ula

    1. DJ Lama 6 marca, 2020 at 7:25 am

      Witaj :). Niestety ten termin mam już zarezerwowany, ale oczywiście mogę polecić kilku godnych uwagi DJ-i, zapraszam do kontaktu 🙂

  7. Maja i Denis 5 marca, 2020 at 9:08 am

    Poszukiwania DJ-a zaczęliśmy w sumie całkiem niedawno, szybko trafiliśmy na Pańską stronę. Widać tu profesjonalizm, i masę serca włożonego w treści zawarte na blogu. W związku z powyższym, chcielibyśmy dowiedzieć się nieco więcej na temat Pańskiej oferty. Wszystkie informacje i poradniki jakie znaleźliśmy na stronie głównej jak i blogu zachęcają nas bardzo do tego, by nawiązać z Panem współpracę. Będziemy wdzięczni za odpowiedź.

    1. DJ Lama 6 marca, 2020 at 7:26 am

      Dzień dobry :). Proszę odezwac się do mnie mailowo lub przez facebook-a w celu otrzymania oferty 🙂

  8. Daria 5 marca, 2020 at 8:45 pm

    Potrzebuję DJ na poprawiny, czy oferuje Pan również swoje usługi na same poprawiny Jak to wygląda cenowo

    1. DJ Lama 6 marca, 2020 at 7:26 am

      Witam serdecznie, tak jak najbardziej, proszę o podanie daty – wygodniej będzie poprzez wiadomość mailową lub poprzez fb. Zapraszam 🙂

  9. ashley93 6 marca, 2020 at 7:19 am

    Szukamy DJa wodzireja który zabawi naszych gości. Data wesela to 29.05.2021r. Odbędzie się w Jaworznie. Prosimy o ofertę.

  10. Wedding-Girl 9 marca, 2020 at 6:37 am

    Dzień dobry. Szukam Wodzireja który poprowadzi fantastyczną zabawę dla moich gości w kwietniu 2022 roku. Czy przyjmuje Pan już zapisy ?. Co trzeba zrobić aby otrzymać ofertę?