fbpx

Piosenki disco polo na wesele, jakie wybrać ?. ( 32 propozycje )

Piosenki disco polo na wesele, jakie wybrać ?. ( 32 propozycje ).Cześć i czołem Kochani!. Dzisiaj kilka słów na temat Disco Polo na weselach. Jak myślisz, musi być czy nie ?. Odpowiedź jest prosta. Może, ale nie musi. I bez disco polo na weselu można bawić się świetnie. Dla mnie osobiście, sprawienie że goście będą świetnie się bawić na weselu bez disco polo, nie jest żadnym wyzwaniem, ponieważ są setki hitów i przebojów które porwą na parkiet. Jednak wiele osób, myśląc „Wesele” sądzi, że zabawa będzie w rytmie disco polo. I teraz powszechnie znany cytat:

Nikt nie słucha disco polo, a wszyscy śpiewają!

Tak to właśnie jest. Muzyka weselna – dla wielu czytaj: disco polo to proste kompozycje, ubrane często w jeszcze prostszy tekst. Mimo iż wiele hitów jest po prostu śmiesznych, to zapadają w pamięć nawet po pierwszym przesłuchaniu. Takimi hitami disco polo które nie sposób nie znać są: Ruda tańczy jak szalona, Oczy zielone czy Ona tańczy dla mnie. No chyba nie powiesz mi że nie znasz ??!.

Branża disco polo to prężnie działający rynek. Jest mnóstwo artystów tego gatunku, jeszcze więcej piosenek. Nawet w moich okolicach, powstała jakiś czas temu grupa Aperitif, jeden z ich dość łatwo zapadających w pamieć hitów to: Marta, dziewczyna grzechu warta.

Są jednak Pary Młode, które decydują że, ich impreza będzie pozbawiona tego typu muzyki i decydują się na wesele bez disco polo.

 

Jakie piosenki disco polo na wesele?

Podczas wesela, na którym Państwo Młodzi życzą sobie aby puszczać Disco Polo, zawsze wybieram największe hity, które wszyscy dobrze znają, i mam pewność że będą śpiewać, oraz tańczyć do nich. Czasami zdarza się Młoda Para, która bardzo mocno gustuje w tym gatunku muzycznym, i dla nich disco polo na wesele musi wypełnić 90% repertuaru. Wówczas proszę o przygotowanie listy ulubionych hitów.

Moja recepta na disco polo na weselu to max 10 hitów. Jakich?. Oto lista:

 1. Akcent – Oczy zielone
 2. Andre – Aleksandra
 3. Weekend – Ona tańczy dla mnie
 4. Czadoman – Ruda tańczy jak szalona
 5. Power Play – Oj tam oj tam
 6. Love system – Hej Wesele
 7. Tomo – Piękna Młoda
 8. Skalars – Nieprzespana Noc
 9. Fanatic – Czarownica
 10. Logo – Amigo

Hity disco polo można puszczać co jakiś czas po jednym, lub stworzyć np 2 lub 3 bloki muzyczne o takiej tematyce. Wszystko zależy od gości i Młodej Pary. Wróćmy jednak do tematu dzisiejszego wpisu.

 

Piosenki disco polo na wesele, jakie wybrać ?. [ 32 propozycje ]

Sam osobiście, wybieram około 10 piosenek disco polo na wesele, wiedząc że Młodej Parze ten gatunek nie przeszkadza, a zdają sobie sprawę że ich goście lubią i będą oczekiwać największych hitów. Dla osób, którym zależy na nieco większej liczbie piosenek disco polo na weselu, przygotowałem obszerna listę 32 propozycji. To również są melodie, które dużo osób zna, są skoczne, porywają do tańca i mają łatwe do zapamiętania refreny. Oto one (kolejność przypadkowa):

 1. Czadoman – Ruda Tańczy Jak szalona
 2. Dj Disco Feat. Mc Polo – Szalona Ruda
 3. Andre – Aleksandra
 4. Andre – Kasiu, Kasieńko
 5. Dejw – Dołeczki
 6. Love System – Hej Wesele
 7. DBOMB – O Ela, Ela
 8. After Party – Nie daj życiu się
 9. Skalars – Nieprzespana Noc
 10. Siklawa – Takiego Janicka (Igor Bootleg)
 11. Weekend – Ona tańczy dla mnie
 12. Power Play – Zawsze coś
 13. Ada Krawczyk – Weselny klimat
 14. TOMO – Piękna młoda
 15. Fanatic – Czarownica
 16. After Party – Tylko ona jedyna
 17. Mig – Miód malina
 18. Bravo – Amore Mio
 19. Logo – Amigo
 20. Akcent – Pszczółka Maja
 21. Jorrgus – W szczęściu
 22. Mig – Lalunia
 23. Mig – Wymarzona
 24. Akcent – Przez twe oczy zielone
 25. Sławomir – Miłość w Zakopanem
 26. Akcent – Gwiazda
 27. Long & Junior – Tańcz tańcz tańcz
 28. Long & Junior – Helenka
 29. News – Moja wybranka
 30. Masters – Żono moja
 31. Piękni i Młodzi – Niewiara
 32. Piękni i Młodzi – Ona jest taka cudowna

 

Jeżeli chcesz przesłuchać wszystkie propozycje piosenek disco polo na wesele, zajrzyj na mój kanał w serwisie YouTube. —–> Piosenki disco polo na wesele, jakie wybrać ?. [ 32 propozycje ]

 

Dowiedz się więcej, uzyskaj dostęp do wyjątkowych materiałów oraz powiadomienia o nowych ciekawych artykułach dotyczących planowania i organizacji przyjęcia weselnego. Wpisz adres e-mail aby się zapisać! Nie otrzymasz SPAMU nigdy!.
Sending
User Review
4.71 (7 votes)